بورس تهران دوباره در مسیر کاهش | افت ۱۳ هزار واحدی شاخص کل

بورس تهران دوباره در مسیر کاهش | افت ۱۳ هزار واحدی شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آنلاین، #اصفهان، #ایران، #ایران_خودرو، #بازار، #بانک_دی، #بندرعباس، #تهران، #خلیج_فارس، #خودرو، #ریال، #سرمایه_گذاری، #سپهر، #صادرات، #صنعتی، #فارس، #فرابورس، #میراث_فرهنگی، #نفت_تهران، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #پتروشیمی

بازار سهام امروز دوشنبه ۱۲ آبانماه را نزولی آغاز کرد و در ابتدای معاملات با بیش از ۱۶ هزار واحد افت همراه بود اما پس از ساعتی از مسیر کاهشی بازگشت و هم اکنون شاخص کل با افت ۱۳ هزار و ۱۷ واحد در محدوده یک میلیون و ۲۶۶ هزار واحد قرار دارد.
به گزارش همشهری آنلاین ، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۵ شاخص کل با ۱۳ هزار و ۱۷ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۲۶۶ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۱۵۱۵ واحد کاهش به رقم ۳۷۳ هزار و ۴۲۳ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۲۶۱ هزار و ۳۷۹ معامله به ارزش ۱۸ میلیارد و ۱۲ میلیون ریال انجام داده‌اند.
صنایع پتروشیمی خلیج فارس ، پالایش نفت اصفهان ، فولاد مبارکه اصفهان ، پالایش نفت تهران ، پالایش نفت بندرعباس و مخابرات ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند. همچنین ایران خودرو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را بر روی این بازار داشت.
فرابورس نیز با ۷۲ واحد کاهش رقم ۱۵ هزار و ۹۱۲ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۱۴۴ هزار و ۲۸۵ معامله انجام داده‌اند که ۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال ارزش داشت.
سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات ، پتروشیمی تندگویان ، فرابورس ایران ، بانک دی ، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و سرمایه گذاری صبا تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند. همچنین صنعتی مینو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی این بازار داشت.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

بورس تهران در سراشیبی | بازگشت شاخص کل به کانال ۱.۴ میلیون واحد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ اقتصاد
بازار سهام امروز دوشنبه ۲۸ مهرماه را کاهشی آغاز کرد و شاخص کل با افت ۴۰ هزار و ۲۷۸ واحد به کانال ۱.۴ میلیون واحد بازگشت و هم اکنون در محدوده یک میلیون...ادامه مطلب»

بورس تهران میلیونی شد | افزایش چشم گیر شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ اقتصاد
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ۴۰ هزار و ۴۱۷ واحد صعود، رقم یک میلیون...ادامه مطلب»

شاخص بورس از ۶۰۰ هزار واحد گذشت ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ اقتصاد
معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ورود به کانال ۶۰۰ هزار واحدی، رکورد جدیدی را شکست. به گزارش ایسنا، شاخص کل باز...ادامه مطلب»

افت بورس در آخرین روز کاری هفته | کاهش ۷ هزار و ۲۸۱ واحدی شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ اقتصاد
شاخص کل بازار سهام امروز چهارشنبه ۸ بهمن را کاهشی شروع کرد و در ابتدا تا ۱۸ هزار واحد منفی شد اما پس از گذشت ساعتی ارتفاع کم کرد و در پایان با ۷ هزار ...ادامه مطلب»


EOF