سفر به مازندران ممنوع شد

سفر به مازندران ممنوع شد ...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ اخبار

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #آبان، #آمل، #اعتراض، #ایران، #تسنیم، #تهران، #دولت، #رامسر، #عروس، #فاصله‌گذاری_اجتماعی، #مازندران، #مجمع، #مردم، #ممنوعیت_سفر، #موافقت، #نمایندگان، #وزارت_کشور، #ویروس_کرونا، #پلاک، #چالوس، #گیلان

با موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت کشور ، سفر مسافران غیربومی به مازندران ممنوع شد.
به گزارش تسنیم ، ‌ در پی اعتراض مجمع نمایندگان مازندران نسبت به عدم گنجاندن نام این استان در فهرست استان‌های دارای محدودیت سفر ، ‌ با موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت کشور این مصوبه اصلاح شد و طرح ممنوعیت سفر به مازندران از ظهر امروز اجرایی می‌شود.
‌براساس اعلام مسئولان وزارت کشور از ظهر امروز دوشنبه 12 آبان نیروی انتظامی از عزیمت خودرو‌های دارای پلاک غیربومی به مازندران جلوگیری می‌کنند.
با توجه به اینکه بسیاری از شهرهای مازندران ، نظیر رامسر همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند ، ولی مسئولان ملی ، همچنان این استان را از لیست ممنوعیت تردد در روزهای پایانی هفته جاری حذف کردند. اگرچه به باور مسئولان ستاد ملی کرونا ، وضعیت شیوع کرونا در مازندران و گیلان کمتر از سایر شهرهای دیگر ایران بوده ولی متاسفانه عروس شهرهای ایران رامسر و شهرهای اطراف نظیر تنکابن ، چالوس ، محمودآباد و آمل در وضعیت قرمز و نارنجی از حیث شیوع ویروس کرونا قرار دارند.
بار دیگر تعطیلات پایان هفته و بین‌التعطیلین فرارسیده و دولت با بی تدبیری دیگر با اعلام زمان خروج و ورود مسافران به تهران و شهرهای دیگر کشور ، زنگ خطر شیوع مجدد کرونا در استان‌های همجوار نظیر مازندران و گیلان را به صدا درآورده است.
اگرچه این روزها به دلیل رعایت مردم به فاصله‌گذاری اجتماعی ، شیوع کرونا در مراکز درمانی استان روند کاهشی داشته ولی به نظر می‌رسد امشب و فردا جاده‌های مازندران با ورود مسافرانی که تشخیص نمی‌دهند در شرایط کرونایی به مازندران سفر نکنند ، پر و انبوه خواهد شد و بار دیگر زنگ خطر شیوع ویروس منحوس کرونا در این مناطق نواخته شود.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

۸ شگفت ‌انگیز سیاست ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ مردم
سیاست در جمهوری اسلامی چهره‌های زیادی را در این ۴۲ سال به خود دیده است؛ از سیاسیون محافظه‌کار، تا سیاست‌مداران رادیکال، از منتقدان داخل نظام تا معاندا...ادامه مطلب»

گاهشمار نخستين سرشماري در ايران ...
donya-e-eqtesad.com 01/03/1940 تاریخ
دهم اسفند سالروز اجرای نخستین سرشماری در شهر تهران است. گروه تاريخ اقتصاد- اسفندماه 1318 به تهراني‌ها دستور اكيد داده شده بود تا از خانه‌های خود خارج ...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»

انتخابات مجلس خبرگان قانون اساسی ...
parseed.ir ۱۳۵۸/۰۵/۱۲ تاریخ
انتخابات مجلس خبرگان بررسی نهایی قانون اساسی (مجلس موسسان چهارم) در ۱۲ مرداد ۱۳۵۸ در سراسر ایران برگزار شد.این نخستین انتخابات از زمان پیروزی انقلاب ۵...ادامه مطلب»


EOF