شکایت قالیباف از شهردار تهران

شکایت قالیباف از شهردار تهران ...
fararu.com ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ مردم

کلیدواژه ها:#Fararu.com، #اسلامی، #امام، #امام_علی، #تهران، #سند، #شهردار_تهران، #شهرداری، #شهرداری_تهران، #شورای_شهر، #عراقی، #قالیباف، #مجلس، #مجلس_شورای_اسلامی، #نشر_اکاذیب، #نمایندگان، #همت، #وکیل، #پیروز_حناچی


حرف‌های حناچی درباره املاک شهرداری با واکنش مشاور رییس مجلس همراه بود
شکایت قالیباف از شهردار تهران
محمد باقر قالیباف رییس مجلس از شهردار تهران به خاطر سخنان اخیرش شکایت می کند. ماجرا همچنان همان بحث جنجالی و پیچیده املاک شهرداری است.
فرارو- محمد باقر قالیباف رییس مجلس از شهردار تهران به خاطر سخنان اخیرش شکایت می کند. ماجرا همچنان همان بحث جنجالی و پیچیده املاک شهرداری تهران است که در دوران شهرداری محمد باقر قالیباف به برخی افراد و نهادها واگذار شده بود.
امروز پیروز حناچی شهردار تهران در گفت و گویی توضیحاتی درباره املاک شهرداری داد.
شهردار تهران با اشاره به املاک در اختیار غیرِ شهرداری و در پاسخ به سوالی درباره سرنوشت ملک در اختیار آقای قالیباف در خیابان شهید عراقی که به نام سازمان املاک و مستغلات است و همچنین املاک در اختیار آقای طلایی و خانم آباد نمایندگان دوره چهارم شورای شهر گفت: "ما اقدامات خود را انجام داده‌ایم ، خیلی هم بی‌سر و صدا آن را انجام دادیم. همین املاکی که از آن‌ها اسم بردید ، مستقیما از آن‌ها تحویل گرفته شده است."
او افزود: « از تیم آقای قالیباف ملکی به مساحت حدود ۶ هزار متر مربع را در محدوده بزگراه همت_تقاطع امام علی (ع) پس گرفتیم. همچنین از خانم مشیر « همسر آقای قالیباف » و آقای طلایی نیز املاک را پس گرفتیم. ممکن است مواردی هم باقی مانده باشد که شرایط آن‌ها متفاوت است. »
این سخنان شهردار تهران با واکنش تند مشاور محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی روبه رو شد.
ناصر امانی گفت: « هیچ ملکی در اختیار شخص خانم دکتر مشیر ، همسر دکتر قالیباف نبوده است بلکه مورد ادعایی حناچی جهت امور عام المنفعه در اختیار مجموعه ای بوده که همسر دکتر قالیباف هم یکی از اعضاء هیات امناء آن مجموعه بوده اند و اینکه شهردار تهران ، املاک را به نام همسر قالیباف معرفی کند ، بی اخلاقی و خلاف انصاف است. »
امانی افزود: "آقای طلایی هم با عنوان نایب رییس شهردار تهران ، مدیریت امور شورایاری ها را برعهده داشتند و املاکی از شهرداری در اختیار این امور و یا مدیریت کارهای 370 محله تهران بوده است که بتدریج مدیریت جدید تحویل گرفته است و نسبت دادن این املاک به فرد ، که استفاده شخصی را تداعی می کند ، نیز کاملا کذب محض و خلاف واقعیت است."
او تاکید کرد: "متاسفانه آقای حناچی موضوع را طوری طرح می کنند که گویی آقای قالیباف املاک را به نام خودش سند زده و ایشان مقابل این تخلف ، ایستادگی کرده است و املاک را پس گرفته است!!"
مشاور قالیباف گفت: « درخصوص اتهاماتی که امروز آقای حناچی به رئیس محترم مجلس وارد کردند ، از سوی وکیل دکتر قالیباف شکایتی با عنوان افترا و نشر اکاذیب ، تنظیم شده که بزودی در دستگاه قضایی ثبت و پیگیری خواهد شد. »

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار شد. ...
۱۳۸۸/۰۳/۲۲ تاریخ
دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ایران سبب شد که پیش‌بینی نتیجهٔ انت...ادامه مطلب»

۸ شگفت ‌انگیز سیاست ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ مردم
سیاست در جمهوری اسلامی چهره‌های زیادی را در این ۴۲ سال به خود دیده است؛ از سیاسیون محافظه‌کار، تا سیاست‌مداران رادیکال، از منتقدان داخل نظام تا معاندا...ادامه مطلب»

مبنای ساخت‌وساز در زمین‌های سبز...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ اخبار
شهرداری به متولی شهرسازی پاسخ داد مبنای ساخت‌وساز در زمین‌های سبز دنیای اقتصاد: معاون شهرسازي شهرداري تهران در نامه‌اي به دبير شوراي‌عالي شهرسازي، از ...ادامه مطلب»

یاشار سلطانی: دادگاه انقلاب صلاحیت رسیدگی به پرونده مرا ندارد ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ سیاست
گزارش از فرشته قاضی یاشار سلطانی، روزنامه نگار و مدیر وب سایت خبری معمارنیوز در مصاحبه با یورونیوز می گوید که حکم صادره از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب س...ادامه مطلب»


EOF