دستگیری یک حیوان آزار در تنگستان بوشهر/ کشتن سگ با چوب

دستگیری یک حیوان آزار در تنگستان بوشهر/ کشتن سگ با چوب...
asriran.com ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ طبیعت

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #آموزشی، #استان_بوشهر، #ایلنا، #بوشهر، #تنگستان، #جلب، #حفاظت_محیط_زیست، #حیات_وحش، #حیوان_آزاری، #حیوانات، #دادگستری، #سازمان_حفاظت_محیط_زیست، #شهرستان، #شکار، #فرهاد، #فرهنگ، #قانونی، #قلی، #مجازی، #محیط_زیست

فردی حیوان آزار در تنگستان که با چوب یک قلاده سگ را کشته بود با حکم قضایی دستگیر شد.
به گزارش ایلنا ، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: پس از انتشار ویدیویی در فضای مجازی که در آن یک نفر با چوب در مزرعه یک سگ را می‌کشد ، اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تنگستان از او شکایت کرد و حکم جلب وی از سوی دادگستری صادر شد.
فرهاد قلی نژاد بیان کرد: هرگونه حیوان آزاری غیر قانونی است و در صورت مشاهده اینگونه رفتارها ، از طریق مراجع قضایی پیگیری و با آن برخورد می‌شود.
وی عنوان کرد: با توجه به وقوع اینگونه رفتار‌ها نسبت به حیوانات ، اجرای برنامه‌های آموزشی موثر برای فرهنگ سازی مقابله با این اقدام‌ها ضروری است و در همین زمینه فعالیت‌های آموزشی از سوی اداره کل حفاظت محیط زیست بوشهر آغاز شده است.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر یادآور شد: علاقه‌مندان فراوانی در استان بوشهر در زمینه مراقبت و تیمار و پیشگیری از شکار و صید گونه‌های حیات وحش با اداره کل حفاظت محیط زیست همکاری می‌کنند.
وی تاکید کرد: گونه‌های جانوری و حیات وحش بخشی از تنوع زیستی محسوب می‌شوند و کشتن ، شکار و صید آن‌ها بدون مجوز از سازمان حفاظت محیط زیست ممنوع است.
---فردی حیوان آزار در تنگستان که با چوب یک قلاده سگ را کشته ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد کاهش شمار مبتلایان تب کریمه کنگو/ مردم نگ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
سخنگوی وزارت بهداشت به مردم اطمینان خاطر داد که نگرانی خاصی در خصوص انتشار بیماری تب کریمه کنگو در کشور وجود ندارد. به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی د...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

"شکار" جنایت علیه محیط زیست است ؛ ممنوع کنید...
asriran.com ۱۳۹۲/۱۰/۲۲ طبیعت
معنی ندارد که فردی که مثلاً پزشک ، تاجر ، مغازه دار ، روزنامه نگار ، مهندس و ... است ، تفنگ شکاری داشته باشد و بعد هم پروانه ای بگیرد و در کوه و دشت و...ادامه مطلب»

فکر میکنید جریمه فاجعه آقای سگ آزار چقدر است؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۲/۰۳ طبیعت
بزرگی می‌گوید «میزان مدنیت یک جامعه را با معیار رفتار با حیوانات می‌توان سنجید» و انتشار ویدئویی دردناک در تلگرام طی یکی دو روز اخیر، بار دیگر وجدان ع...ادامه مطلب»

محیط بان ها تنها مانده اند ؛ ارتش کمک کند...
asriran.com ۱۳۹۲/۱۲/۰۵ طبیعت
تدبیر دولت، قدرت ارتش و حمایت مردم عصرایران ؛ جعفر محمدی - "وسعت زیاد ایران و محیط زیست گسترده ، حیات وحش و گونه های گیاهی متعدد و بعضاً در معرض انقرا...ادامه مطلب»


EOF