بورس با افتی شدید به کار خود پایان داد | کاهش ۳۶ هزار و ۹۸۹ واحدی شاخص کل

بورس با افتی شدید به کار خود پایان داد | کاهش ۳۶ هزار و ۹۸۹ واحدی شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آریا، #آنلاین، #اصفهان، #ایران، #بازار، #بیمه، #خلیج_فارس، #ریال، #زاگرس، #سرمایه_گذاری، #صنعتی، #فارس، #فرابورس، #مارون، #هرمزگان، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #پاسارگاد، #پتروشیمی

تالار شیشه‌ای امروز دوشنبه ۲۹ دی را با افت سنگین شروع کرد و در پایان معاملات شاخص کل با ۳۶ هزار و ۹۸۹ واحد کاهش بر ارتفاع یک میلیون و ۱۴۹ هزار واحد ایستاد.
به گزارش همشهری آنلاین ، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۳۶ هزار و ۹۸۹ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۱۴۹ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۷۹۲۵ واحد کاهش به رقم ۴۳۶ هزار و ۵۷۵ واحد رسید. معامله‌گران امروز ۵۱۵ هزار و ۹۹۶ معامله به ارزش ۴۱ میلیارد و ۹۰۵ میلیون ریال انجام داده‌اند.
صنایع پتروشیمی خلیج فارس ، فولاد مبارکه اصفهان ، ملی صنایع مس ایران ، سرمایه گذاری تامین اجتماعی ، معدنی و صنعتی گل گهر ، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین و معدنی و صنعتی چادرملو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.
فرابورس نیز با ۴۲۲ واحد کاهش رقم ۱۷ هزار و ۴۳۶ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار امروز ۴۳۸ هزار و ۱۵ معامله انجام داده‌اند که ۹۴ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال ارزش داشت.
سنگ آهن گهر زمین ، پلیمر آریا ساسول ، پتروشیمی زاگرس ، فولاد هرمزگان جنوب ، بیمه پاسارگاد ، سرمایه گذاری صبا تامین و پتروشیمی مارون نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

بورس تهران در سراشیبی | بازگشت شاخص کل به کانال ۱.۴ میلیون واحد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ اقتصاد
بازار سهام امروز دوشنبه ۲۸ مهرماه را کاهشی آغاز کرد و شاخص کل با افت ۴۰ هزار و ۲۷۸ واحد به کانال ۱.۴ میلیون واحد بازگشت و هم اکنون در محدوده یک میلیون...ادامه مطلب»

بورس تهران میلیونی شد | افزایش چشم گیر شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ اقتصاد
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ۴۰ هزار و ۴۱۷ واحد صعود، رقم یک میلیون...ادامه مطلب»

بورس تهران دوباره در مسیر کاهش | افت ۱۳ هزار واحدی شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ اقتصاد
بازار سهام امروز دوشنبه ۱۲ آبانماه را نزولی آغاز کرد و در ابتدای معاملات با بیش از ۱۶ هزار واحد افت همراه بود اما پس از ساعتی از مسیر کاهشی بازگشت و ه...ادامه مطلب»

افت بورس در آخرین روز کاری هفته | کاهش ۷ هزار و ۲۸۱ واحدی شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ اقتصاد
شاخص کل بازار سهام امروز چهارشنبه ۸ بهمن را کاهشی شروع کرد و در ابتدا تا ۱۸ هزار واحد منفی شد اما پس از گذشت ساعتی ارتفاع کم کرد و در پایان با ۷ هزار ...ادامه مطلب»


EOF