۱۵ هکتار از جنگل‌های ماسوله طمعه حریق شد

۱۵ هکتار از جنگل‌های ماسوله طمعه حریق شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ طبیعت

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آتش_سوزی، #آنلاین، #طبیعت، #فومن، #ماسوله، #همشهری، #همشهری_آنلاین

رئیس منابع طبیعی فومن گفت: ۱۵ هکتار از مناطق بالادست ماسوله طمعه حریق و تاکنون ۹۰ درصد آتش مهار شده است.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر ، علی داودی با اشاره به وقوع آتش سوزی در جنگل‌های مناطق بالادست شهر تاریخی ماسوله ، گفت: با تلاش‌های صورت گرفته از شامگاه دیشب تاکنون ۹۰ درصد آتش سوزی مهار شده است.
داودی به حضور نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی ، بسیجیان و همیاران طبیعت فومن در منطقه اشاره کرد و گفت: تلاش‌ها برای مهار این آتش سوزی همچنان ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه علت دقیق آتش سوزی هنوز مشخص نشده اما با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه امکان دخالت عامل انسانی در وقوع این آتش سوزی اندک است ، ادامه داد: بر اساس برآوردهای اولیه ۱۵ هکتار از اراضی جنگلی این منطقه به صورت سطحی دچار آتش سوزی شده اند و خوشبختانه به پوشش جنگلی آسیب نرسیده است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
حفاظت از سوسن چلچراغ در گیلان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ طبیعت
این روزها سوسن چلچراغ در ارتفاعات گیلان به بار نشسته و اداره حفاظت محیط‌زیست رودبار، طرح محافظت از تنها گل ثبت ملی ایران را دستور کار قرار داده است. ف...ادامه مطلب»

آلاینده‌های سرطان‌زای هوای تهران کاهش یافته است ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۴/۰۵ طبیعت
آلاینده‌های سرطان‌زای هوای تهران کاهش یافته است محیط زیست > آلودگی - همشهری آنلاین: قطع دریافت ریفورمیت بنزین از پتروشیمی‌ها و افزایش توزیع بنزین پاک...ادامه مطلب»

تولید واریته جدید کرم ابریشم در گیلان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ فرهنگ
رئیس مرکز توسعه نوغانداری کشور از تحقیقات بروی واریته های جدید کرم ابریشم و تولید انبوه آن در سال ۱۴۰۱ در مرکز تحقیقات کرم ابریشم گیلان خبر داد. عدیل ...ادامه مطلب»

سیستان و بلوچستان زیستگاه امن پلنگ ایرانی...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ طبیعت
مردم خونگرم و مهربان سیستان و بلوچستان به سبب افزایش آگاهی از مسائل زیست محیطی و کمک به حیات وحش، این استان را به زیستگاهی امن برای پلنگ ایرانی در معر...ادامه مطلب»

تمامی حجاج در قرنطینه فرودگاه معاینه می‌شوند استاندارد و وزارت بهداشت...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۰۸ سلامت
سرپرست عملیات حج فرودگاه‌های کشور گفت، تمامی حجاج توسط مسئولان وزارت بهداشت معاینه شده و احتمال آلودگی ویروسی آنها بررسی می‌شود سرپرست عملیات حج فرودگ...ادامه مطلب»


EOF