بنگاه تبلیغاتی ضد نظام! انتقاد شدید نماینده رشت از رانندگان تاکسی

بنگاه تبلیغاتی ضد نظام! انتقاد شدید نماینده رشت از رانندگان تاکسی ...
fararu.com ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ سیاست

کلیدواژه ها:#Fararu.com، #رشت، #شهرستان، #شهرستان_رشت

محمدرضا احمدی سنگری نماینده رشت که هر چند وقت یکبار با اظهار نظرهایش مورد توجه رسانه‌ها قرار می گیرد ، در جدیدترین سخنانش به شدت از رانندگان تاکسی انتقاد کرده است.
فرارو- محمدرضا احمدی سنگری نماینده رشت که هر چند وقت یکبار با اظهار نظرهایش مورد توجه رسانه‌ها قرار می گیرد ، در جدیدترین سخنانش به شدت از رانندگان تاکسی انتقاد کرده است.
این نماینده در نشست بررسی مشکلات حمل‌ونقل شهری و برون‌شهری شهرستان رشت با انتقاد از اینکه برخی از رانندگان بنگاه تبلیغاتی ضدانقلاب می‌شوند گفت: « رانندگان تاکسی به‌واسطه شغلشان با افراد فراوان و مختلفی سروکار دارند و متأسفانه برخی از همین افراد ناخواسته با سخنانی که مطرح می‌کنند به‌عنوان یک بنگاه تبلیغاتی ضد نظام اقدام می‌کنند. »
او با تأکید بر تعریف منشور اخلاقی و اجتماعی برای رانندگان تاکسی اظهار کرد: "همه ما از شرایط سخت فعالیتی رانندگان تاکسی مطلع هستیم ، اما رانندگان باید بدانند که تمامی این تسهیلات و حمایت‌ها را نظام برایشان فراهم می‌کند."
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
زنگ خطر برای ایران! (تصاویر) تمام راه‌های نابودی تالاب «انزلی» ...
fararu.com ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ طبیعت
مشکل مهم تالاب انزلی آلودگی روزافزون آب آن است، چرا که تقریباً فاضلاب‌ تمام خانه‌ های مسکونی و اغلب کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی واقع در اطراف تالاب ...ادامه مطلب»

ساماندهی سگ‌های ولگرد رشت ...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ طبیعت
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت گفت: شهرداری رشت می‌کوشد تا از سگ‌های ولگرد حمایت کند. «مرتضی عاطفی» در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانش...ادامه مطلب»

زلزله ۵.۹ ریشتری قطور در آذربایجان‌ غربی را لرزاند ...
fararu.com ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ طبیعت
سایت لرزه نگاری کشور اعلام‌کرد، زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۹ ریشتر در عمق ۲۸ کیلومتری زمین در منطقه قطور حوالی شهرستان خوی ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به وقوع پیو...ادامه مطلب»

«رضا نظری» طنزپرداز گیلانی درگذشت ...
fararu.com ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ مردم
«رضا نظری» طنزپرداز گیلانی در بیمارستانی در تهران درگذشت. وی از بازیگران طنز سیمای مرکز گیلان بود که گیلانیان اجرای زیبا و دلنشین وی را هرگز از یاد نم...ادامه مطلب»

انتقال اداره كل هواشناسي از وزارت راه به وزارت جنگ...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۵۳/۰۷/۰۴ تاریخ
پنجم مهر ماه سال 1316 مجموعه کارخانه‌های تولید دخانیات راه‌اندازی شد. تا دهه 1290 تولید این محصول در کارگاه‌های کوچک و به‌طور دستی انجام می‌گرفت. در ا...ادامه مطلب»


EOF