بنگاه تبلیغاتی ضد نظام! انتقاد شدید نماینده رشت از رانندگان تاکسی

بنگاه تبلیغاتی ضد نظام! انتقاد شدید نماینده رشت از رانندگان تاکسی ...
fararu.com ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ سیاست

کلیدواژه ها:#Fararu.com، #رشت، #شهرستان، #شهرستان_رشت

محمدرضا احمدی سنگری نماینده رشت که هر چند وقت یکبار با اظهار نظرهایش مورد توجه رسانه‌ها قرار می گیرد ، در جدیدترین سخنانش به شدت از رانندگان تاکسی انتقاد کرده است.
فرارو- محمدرضا احمدی سنگری نماینده رشت که هر چند وقت یکبار با اظهار نظرهایش مورد توجه رسانه‌ها قرار می گیرد ، در جدیدترین سخنانش به شدت از رانندگان تاکسی انتقاد کرده است.
این نماینده در نشست بررسی مشکلات حمل‌ونقل شهری و برون‌شهری شهرستان رشت با انتقاد از اینکه برخی از رانندگان بنگاه تبلیغاتی ضدانقلاب می‌شوند گفت: « رانندگان تاکسی به‌واسطه شغلشان با افراد فراوان و مختلفی سروکار دارند و متأسفانه برخی از همین افراد ناخواسته با سخنانی که مطرح می‌کنند به‌عنوان یک بنگاه تبلیغاتی ضد نظام اقدام می‌کنند. »
او با تأکید بر تعریف منشور اخلاقی و اجتماعی برای رانندگان تاکسی اظهار کرد: "همه ما از شرایط سخت فعالیتی رانندگان تاکسی مطلع هستیم ، اما رانندگان باید بدانند که تمامی این تسهیلات و حمایت‌ها را نظام برایشان فراهم می‌کند."
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
ساماندهی سگ‌های ولگرد رشت ...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ طبیعت
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت گفت: شهرداری رشت می‌کوشد تا از سگ‌های ولگرد حمایت کند. «مرتضی عاطفی» در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانش...ادامه مطلب»

زنگ خطر برای ایران! (تصاویر) تمام راه‌های نابودی تالاب «انزلی» ...
fararu.com ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ طبیعت
مشکل مهم تالاب انزلی آلودگی روزافزون آب آن است، چرا که تقریباً فاضلاب‌ تمام خانه‌ های مسکونی و اغلب کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی واقع در اطراف تالاب ...ادامه مطلب»

93 سفر مقام های دولت تدبیر و امید به شهرها و روستاهای کشور در هفته گذ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ اخبار
همزمان با سفر رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان مازندران، معاونان رییس جمهوری، وزرا و معاونان آنها در هفته ای که گذشت بیش از 93 سفر به ش...ادامه مطلب»

محدودیت تردد شبانه در شهرهای زرد استان گیلان از فردا اجرا می‌شود ...
tn.ai ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ سلامت
گروه استان‌ها- استاندار گیلان گفت: محدودیت تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح از فردا شب در شهرستان‌های زرد استان گیلان علاوه بر شهرهای نارنجی به مرحله اجرا در...ادامه مطلب»

اعلام محدودیت های ترافیکی جاده‌ها در نوروز...
fararu.com ۱۳۹۲/۱۲/۰۸ سرگرمی
پلیس راه کشور محدودیت های ترافیکی جاده های کشور را در ایام نوروز اعلام کرد. به گزارش مهر، با توجه به افزایش حجم سفر در تعطیلات نوروز و برای افزایش ظر...ادامه مطلب»


EOF