رشت در آماده‌باش | مرخصی مدیران همه دستگاه‌های اجرایی لغو شد

رشت در آماده‌باش | مرخصی مدیران همه دستگاه‌های اجرایی لغو شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ اخبار

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آنلاین، #استان_گیلان، #رشت، #شهرستان، #فرماندار، #مردم، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #گیلان

فرماندار رشت با اشاره به پیش‌بینی بارش برف در دو روز آینده و آماده‌باش مرکز استان گیلان گفت: مرخصی مدیران همه دستگاه‌های اجرایی رشت لغو شده است.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر ، علی فتح اللهی در جلسه ستاد بحران رشت با اشاره به لغو مرخصی همه مدیران دستگاه‌های اجرایی ، اظهار کرد: در صورت بارش برف دستگاه‌های اداری و ادارات کل موظف به پاکسازی خیابان اطراف ساختمان خود هستند. همچنین خودروها نباید در معابر عمومی پارک باشند و به توصیه‌های پلیس عمل و با آنها همکاری کنند.
فتح اللهی به ادارات گاز و برق شهرستان نیز تأکید کرد در سه چهار روز آینده نباید هیچ واحدی به دلیل بدهی قطعی برق داشته باشند.
فرماندار مرکز استان گیلان با تاکید بر اینکه ذخیره آرد نانوایی‌ها و سوخت جایگزین فراهم و در دستور کار قرار گیرد تا در صورت بحران مردم با مشکل مواجه نشوند ، افزود: به محض آغاز بارش برف ، مسئولین در محل کار خود حضور داشته باشند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

بیماری ناشناخته در گیلان و بستری ۱۴ کودک در آستارا | تاریخ ابتلا در یک...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ سلامت
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان گفت: از روز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت تعدادی کودک با علایم گوارشی اسهال و استفراغ به اورژانس و مراکز درمانی آست...ادامه مطلب»

خطر بازگشت بحران در گیلان؛ افزایش ۷۰۰ بیمار فقط در دو روز | آمار ابتلا...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ سلامت
نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان گفت: پس از عادی شدن ترددها بیشتر مبتلایان در حوزه خانوادگی است، یعنی مردم با عادی قلمداد کردن این موضوع در م...ادامه مطلب»

ورود یک میلیون و ۲۰۰ هزار مسافر به گیلان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ خودرو
به گزارش همشهری آنلاین، مدیرکل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: تاکنون۱۷هزار و ۸۳۹ نفر از موزه‌ها، اماکن تاریخی و تأسیسات تفریحی استان با...ادامه مطلب»

مقام اول گیلان در ثبت ملی شهر و روستاهای صنایع دستی ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ فرهنگ
معاون میراث فرهنگی‌گیلان گفت: گیلان با ۶ شهر و روستای ثبت شده در حوزه صنایع دستی مقام اول را در کشور دارد. ولی جهانی به همشهری آنلاین گفت: ۶ روستا و ...ادامه مطلب»


EOF