رشت در آماده‌باش | مرخصی مدیران همه دستگاه‌های اجرایی لغو شد

رشت در آماده‌باش | مرخصی مدیران همه دستگاه‌های اجرایی لغو شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ اخبار

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آنلاین، #استان_گیلان، #رشت، #شهرستان، #فرماندار، #مردم، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #گیلان

فرماندار رشت با اشاره به پیش‌بینی بارش برف در دو روز آینده و آماده‌باش مرکز استان گیلان گفت: مرخصی مدیران همه دستگاه‌های اجرایی رشت لغو شده است.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر ، علی فتح اللهی در جلسه ستاد بحران رشت با اشاره به لغو مرخصی همه مدیران دستگاه‌های اجرایی ، اظهار کرد: در صورت بارش برف دستگاه‌های اداری و ادارات کل موظف به پاکسازی خیابان اطراف ساختمان خود هستند. همچنین خودروها نباید در معابر عمومی پارک باشند و به توصیه‌های پلیس عمل و با آنها همکاری کنند.
فتح اللهی به ادارات گاز و برق شهرستان نیز تأکید کرد در سه چهار روز آینده نباید هیچ واحدی به دلیل بدهی قطعی برق داشته باشند.
فرماندار مرکز استان گیلان با تاکید بر اینکه ذخیره آرد نانوایی‌ها و سوخت جایگزین فراهم و در دستور کار قرار گیرد تا در صورت بحران مردم با مشکل مواجه نشوند ، افزود: به محض آغاز بارش برف ، مسئولین در محل کار خود حضور داشته باشند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

بیماری ناشناخته در گیلان و بستری ۱۴ کودک در آستارا | تاریخ ابتلا در یک...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ سلامت
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان گفت: از روز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت تعدادی کودک با علایم گوارشی اسهال و استفراغ به اورژانس و مراکز درمانی آست...ادامه مطلب»

خطر بازگشت بحران در گیلان؛ افزایش ۷۰۰ بیمار فقط در دو روز | آمار ابتلا...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ سلامت
نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان گفت: پس از عادی شدن ترددها بیشتر مبتلایان در حوزه خانوادگی است، یعنی مردم با عادی قلمداد کردن این موضوع در م...ادامه مطلب»

محدودیت تردد شبانه در شهرهای زرد استان گیلان از فردا اجرا می‌شود ...
tn.ai ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ سلامت
گروه استان‌ها- استاندار گیلان گفت: محدودیت تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح از فردا شب در شهرستان‌های زرد استان گیلان علاوه بر شهرهای نارنجی به مرحله اجرا در...ادامه مطلب»

آلاینده‌های سرطان‌زای هوای تهران کاهش یافته است ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۴/۰۵ طبیعت
آلاینده‌های سرطان‌زای هوای تهران کاهش یافته است محیط زیست > آلودگی - همشهری آنلاین: قطع دریافت ریفورمیت بنزین از پتروشیمی‌ها و افزایش توزیع بنزین پاک...ادامه مطلب»


EOF