آشنا: ای کاش در کنار ریش و عمامه، جهان تان را هم بزرگ تر می کردید / مردم خودشان اهل ملاقه و منقل را خوب می شناسند

آشنا: ای کاش در کنار ریش و عمامه، جهان تان را هم بزرگ تر می کردید / مردم خودشان اهل ملاقه و منقل را خوب می شناسند...
entekhab.ir ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ سیاست

کلیدواژه ها:#Entekhab.ir، #اسلامی، #ایران، #جمهوریت، #حسن_روحانی، #خانه، #روحانی، #فرهنگ، #مردم

احمد جهان‌بزرگی عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در آنتن زنده شبکه چهار ضمن انتقاد شدید از حسن روحانی گفت: « مسئولی می‌نشیند خانه و ممکن است پای منقل باشد و سر نمی‌زند به این طرف و آن طرف. حتی وزرایش نمی‌توانند با او ملاقات کنند »
حسام الدین آشنا ، مشاور فرهنگی رییس جمهوری به اظهارات توهین آمیز یک کارشناس در صداوسیما واکنش نشان داد.
به گزارش انتخاب ، حسام الدین آشنا ، مشاور فرهنگی رییس جمهوری ، در واکنش به توهین به روحانی در توئیتی نوشت: مردم اهل ملاقه و منقل را به خوبی می‌شناسند.
وی افزود: ای کاش در کنار ریش و عمامه ، جهان‌تان را هم بزرگ‌تر می‌کردید تا بدانید که در این وانفسا اهانت به مردم شریف ایران و شخص دوم کشورتان نه خدمت به اسلامیت و جمهوریت بلکه هم‌آوایی با یاوه‌گویان ترامپی است.
لازم به ذکر است که احمد جهان‌بزرگی عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی روز گذشته در آنتن زنده شبکه چهار ضمن انتقاد شدید از حسن روحانی گفت: « مسئولی می‌نشیند خانه و ممکن است پای منقل باشد و سر نمی‌زند به این طرف و آن طرف. حتی وزرایش نمی‌توانند با او ملاقات کنند »

--- ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
حسن روحانی: به مذاکرات بدبین نیستم/دیدار با اوباما مسئله ای فرعی است/ه...
entekhab.ir ۱۳۹۲/۰۵/۱۸ اخبار
نشست‌ خبری حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور عصر امروز با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی در ساختمان شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری آغاز شد. به گزارش سروی...ادامه مطلب»

رییس جمهوری در مراسم سی و سومین دوره جایزه کتاب سال ایران: حتی اگر شر...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ اخبار
کتاب منشاء تحولات فرهنگی و اجتماعی و تاریخ ساز است /همه باید رای دهیم تا سرنوشت زیباتری برای کشور رقم بخورد/اگر حال کتاب خوش نباشد، نشانه مشکل در رشد ...ادامه مطلب»

حسن روحانی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: قول رییس‌جمهور پاکستان درباره ...
snn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۰۸ اخبار
مدتی است که بحث انعقاد یک قرارداد مهم و جامع و استراتژیک بین ایران و افغانستان مطرح است که مواد و مقدمات این قرارداد نیز آماده شده است. به گزارش گرو...ادامه مطلب»

مروری بر اتفاقات مهم حوزه موسیقی کشور در سال ۱۳۹۳ | موسیقی ایرانیان...
musiceiranian.ir ۱۳۹۴/۰۲/۰۱ سرگرمی
موسیقی ایرانیان – مهری علمداری: موسیقی کشورمان در سال‌ ۱۳۹۳ پستی و بلندی‌های زیادی را طی کرد و یکی از سال‌های پرحاشیه‌اش را پشت سرگذاشت. اتفاقات و روی...ادامه مطلب»

حماسه سیاسی مردم در انتخابات زمینه ساز اقتدار در تعامل با جهان و ورود ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۵/۱۱ اخبار
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری درگفت و گوی زنده تلویزیونی با مردم، مهمترین مسایل داخلی و بین المللی را تشریح کرد. به گزارش پایگاه...ادامه مطلب»


EOF