خبر خوش کرونایی برای مردم رشت

خبر خوش کرونایی برای مردم رشت ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ سلامت

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آستارا، #آستانه، #استان_گیلان، #بندرانزلی، #تالش، #خبر، #رشت، #رودبار، #رودسر، #سیاهکل، #شفت، #شهرستان، #فومن، #لاهیجان، #لنگرود، #ماسال، #مردم، #گیلان

جانشین ستاد استانی مدیریت کرونا در گیلان از خروج رشت از شرایط نارنجی خبر داد و گفت: با این وجود باید الزامات بهداشتی همچنان رعایت شود.
به گزارش همشهری‌آنلاین و به نقل از ایسنا؛ محمود قاسم نژاد از تغییر وضعیت کرونایی استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: طبق آخرین تقسیم بندی صورت گرفته از وضعیت کرونایی مناطق مختلف کشور ، ۱۳ شهرستان استان در وضعیت زرد ، دو شهرستان در وضعیت نارنجی و یک شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.
وی با اشاره به خروج رشت از شرایط نارنجی ، ادامه داد: علاوه بر مرکز استان ، شهرستان های آستارا ، آستانه اشرفیه ، املش ، بندرانزلی ، رضوانشهر ، رودبار ، سیاهکل ، صومعه سرا ، تالش ، فومن ، لنگرود و ماسال نیز در وضعیت زرد هستند.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان گفت: شهرستان های لاهیجان و رودسر همچنان نارنجی و شهرستان شفت در وضعیت آبی است.
جانشین رئیس ستاد استانی مدیریت کرونا در گیلان ، گفت: محدودیت های تردد در شهرستان های دارای وضعیت نارنجی برقرار است ، توصیه های بهداشتی در تمامی مناطق استان و از سوی همه مردم باید رعایت شود.
کد خبر
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
گیلان بر قله کرونا...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ سلامت
تغییر رنگ شهرستان های گیلان تقریبا از یک ماه و نیم گذشته تاکنون با افزایش بیماران مبتلا به کووید ١٩ به سمت قرمز پیش رفت و از هفته گذشته همه شهرستان ه...ادامه مطلب»

معرفی طبیعت و اماکن گردشگری زیبای گیلان ...
1host2u.com ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ سرگرمی
✳️معرفی طبیعت و اماکن گردشگری زیبای گیلان + ادرس 1- جاده گردشگری خلخال و اسالم (جاده رویایی اسالم به خلخال ( گیلان - اسالم جاده اسالم به خلخال ) 2- آب...ادامه مطلب»

زمین‌لرزه رودبار و منجیل (۱۳۶۹) ...
parseed.ir ۱۳۶۹/۰۳/۳۱ تاریخ
زمین‌لرزه منجیل-رودبار در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران در پنجشنبه ۳۱ خردادماه ۱۳۶۹ (برابر با ۲۱ ژوئن ۱۹۹۰ در ساعت ۲۱ به وقت گرینویچ) در نزدیکی شه...ادامه مطلب»

آغاز پادشاهی شاه صفی یکم ...
1host2u.com 28/01/1629 تاریخ
شاه صفی یکم (زاده ۱۶۱۱ - درگذشته ۱۲ مه ۱۶۴۲) ششمین پادشاه صفوی ایران است که از ۱۰۰۷ تا ۱۰۲۱ خورشیدی، (۱۶۲۹ تا ۱۶۴۲ میلادی یا ۱۰۳۸ تا ۱۰۵۲هجری قمری) به...ادامه مطلب»

قیمت ویلا در استان گیلان...
faradeed.ir ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ اقتصاد
بنا بر آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار و قیمت خرید ویلا در گیلان، لیستی از متوسط قیمت خرید ویلا در برخی از شهر‌های ویلا به دست آمده است. بنا بر اطلاعات...ادامه مطلب»


EOF