افت بورس در آخرین روز کاری هفته | کاهش ۷ هزار و ۲۸۱ واحدی شاخص کل

افت بورس در آخرین روز کاری هفته | کاهش ۷ هزار و ۲۸۱ واحدی شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آنلاین، #اسلامی، #اصفهان، #ایران، #ایران_خودرو، #بازار، #بهمن، #بیمه، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #خاورمیانه، #خلیج_فارس، #خودرو، #دماوند، #ذوب_آهن، #ریال، #سرمایه_گذاری، #فارس، #فرابورس، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #پتروشیمی، #چهارشنبه، #کشتیرانی_جمهوری_اسلامی_ایران، #کوثر

شاخص کل بازار سهام امروز چهارشنبه ۸ بهمن را کاهشی شروع کرد و در ابتدا تا ۱۸ هزار واحد منفی شد اما پس از گذشت ساعتی ارتفاع کم کرد و در پایان با ۷ هزار و ۲۸۱ واحد افت بر پله یک میلیون و ۲۰۷ هزار واحد ایستاد.
به گزارش همشهری آنلاین ، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۷ هزار و ۲۸۱ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۲۰۷ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۲۱۵۳ واحد کاهش به رقم ۴۲۴ هزار و ۷۱۶ واحد رسید. معامله‌گران امروز یک میلیون و ۲۳۰ هزار معامله به ارزش ۱۱۴ میلیارد و ۶۹ میلیون ریال انجام داده‌اند.
صنایع پتروشیمی خلیج فارس ، ملی صنایع مس ایران ، گروه مپنا ، ایران خودرو ، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و سرمایه گذاری تامین اجتماعی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند. همچنین پالایش نفت اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را بر روی این بازار داشت.
فرابورس نیز با ۷۹ واحد کاهش رقم ۱۷ هزار و ۸۲۰ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار امروز ۴۹۴ هزار و ۹۴۲ معامله انجام داده‌اند که ۱۲۲ میلیارد و ۷۰۵ میلیون ریال ارزش داشت.
پلیمرآریا ساسول ، سهامی ذوب آهن اصفهان ، پتروشیمی تندگویان ، تولید نیروی برق دماوند و بیمه کوثر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند. همچنین سنگ آهن گهر زمین و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی این بازار داشتند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

بورس تهران میلیونی شد | افزایش چشم گیر شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ اقتصاد
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ۴۰ هزار و ۴۱۷ واحد صعود، رقم یک میلیون...ادامه مطلب»

بورس تهران در سراشیبی | بازگشت شاخص کل به کانال ۱.۴ میلیون واحد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ اقتصاد
بازار سهام امروز دوشنبه ۲۸ مهرماه را کاهشی آغاز کرد و شاخص کل با افت ۴۰ هزار و ۲۷۸ واحد به کانال ۱.۴ میلیون واحد بازگشت و هم اکنون در محدوده یک میلیون...ادامه مطلب»

بورس تهران دوباره در مسیر کاهش | افت ۱۳ هزار واحدی شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ اقتصاد
بازار سهام امروز دوشنبه ۱۲ آبانماه را نزولی آغاز کرد و در ابتدای معاملات با بیش از ۱۶ هزار واحد افت همراه بود اما پس از ساعتی از مسیر کاهشی بازگشت و ه...ادامه مطلب»

بورس با افتی شدید به کار خود پایان داد | کاهش ۳۶ هزار و ۹۸۹ واحدی شاخص...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ اقتصاد
تالار شیشه‌ای امروز دوشنبه ۲۹ دی را با افت سنگین شروع کرد و در پایان معاملات شاخص کل با ۳۶ هزار و ۹۸۹ واحد کاهش بر ارتفاع یک میلیون و ۱۴۹ هزار واحد ای...ادامه مطلب»


EOF