توضیح پلیس درباره فوت "مهرداد طالشی" در بازداشتگاه / هیچگونه ضرب و شتمی در پلیس انجام نمی شود

توضیح پلیس درباره فوت "مهرداد طالشی" در بازداشتگاه / هیچگونه ضرب و شتمی در پلیس انجام نمی شود...
asriran.com ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ ارتش

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #قانونی، #مهرداد، #پایتخت

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را در خصوص فوت یک نفر دربازداشتگاه پلیس مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد.
مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت درباره فوت فردی به نام "مهرداد طالشی" اعلام کرد: این فرد به دلیل همراه داشتن مواد مخدر توسط کلانتری دستگیر وجهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با مواد مخدر تحویل داده می شود که در بازداشتگاه مواد مخدر دچار ایست قلبی شده و پس از انتقال به مرکز درمانی فوت که موضوع از طریق پزشکی قانونی در حال بررسی و به محض مشخص شدن علت مرگ ، مراتب اعلام خواهد شد.
در ادامه اطلاعیه پلیس آمده است: "ضمنا علیرغم تبلیغات رسانه های معاند در خصوص انجام ضرب و شتم متهم ، به صراحت اعلام می دارد هیچگونه ضرب و شتمی در بازداشتگاه پلیس انجام نمی شود و کلیه بازداشتگاههای پلیس مجهز به دوربین های مداربسته بوده و تصویر حضور متهم در بازداشتگاه نیز موجود است".

---پلیس: کلیه بازداشتگاههای  پلیس مجهز به دوربین های مداربسته بوده و تصویر حضور متهم در بازداشتگاه نیز موجود است ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
نماینده مجلس: سپاه انتقال پایتخت را برعهده گرفته/ دلایل امنیتی انتقال ...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ اخبار
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: تمرکز بیش از حد مردم، ثروت، دانش و صنعت در تهران یک تهدید واقعی است؛ چه از لحاظ طبیعی و چه حمله‌های نظ...ادامه مطلب»

شمخانی: اولین نفر فهرست مصاحبه هسته‌ای هستم ...
sharghdaily.ir ۱۳۹۴/۰۳/۱۱ مردم
شرق: علی شمخانی، دبیر شورای‌عالی امنیت ملی کشور، شنبه‌شب در برنامه تلویزیونی «نگاه یک» درباره تحولات منطقه و اظهارات نماینده دبیرکل سازمان ملل در امو...ادامه مطلب»

فیلم مولانا مثل سیگار و بهرۀ بانکی...
asriran.com ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ هنر
وزیر فرهنگ ضمن احترام به نظر دو تن از مراجع دربارۀ سریالی دربارۀ شمس و مولانا گفته مسیر قانونی طی می شود. به این بهانه مثال هایی آورده ایم... عصر ایر...ادامه مطلب»

۸ شگفت ‌انگیز سیاست ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ مردم
سیاست در جمهوری اسلامی چهره‌های زیادی را در این ۴۲ سال به خود دیده است؛ از سیاسیون محافظه‌کار، تا سیاست‌مداران رادیکال، از منتقدان داخل نظام تا معاندا...ادامه مطلب»

شگفتی ضد محیط زیست در پایتخت!؟ شکار سنجاب در پارک چیتگر تهران ...
asriran.com ۱۳۹۲/۱۲/۰۵ طبیعت
آنها در پارک چیتگر تهران با فاصله نه چندان زیاد از مقر اصلی سازمان حفاظت محیط زیست و البته احتمالا در چند قدمی نیروهای انتظامی و انتظامات با خیال راحت...ادامه مطلب»


EOF