انفجار 300 خودرو در آتش سوزی گمرک اسلام قلعه افغانستان

انفجار 300 خودرو در آتش سوزی گمرک اسلام قلعه افغانستان...
asriran.com ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ اخبار

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #آتش_سوزی، #آتش_نشان، #اسلام_قلعه، #افغانستان، #ایران، #ایسنا، #تایباد، #خبر، #خراسان، #خراسان_رضوی، #خودرو، #سازمان_آتش‌نشانی، #شهرداری، #شهرستان، #مرز، #مشهد، #منطقه_ویژه_اقتصادی، #گمرک

مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون خراسان رضوی گفت: شعله‌های آتش همچنان در حال زبانه کشیدن است و هنوز وضعیت آرام نشده است.
حسین آخوندزاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: طبق اطلاعات جمع آوری شده از مسئولان گمرک اسلام قلعه افغانستان متاسفانه بالغ بر ۳۰۰ خودروی حامل سوخت گاز ، گازوئیل و بنزین منفجر شده که اطلاعات درست و دقیقی از رانندگان آن‌ها در دست نیست.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه دور تا دور محل آتش سوزی محصور بوده و شدت آتش زیاد نیز بوده است؛ معلوم نیست که راننده‌ها قادر به فرار شده‌اند یا نه ، اکنون نیز هنوز آتش مهار نشده و اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.
مسئول آتش‌نشانی شهرداری تایباد نیز به ایسنا اظهار کرد: انفجار چندین دستگاه تانکر سوخت در گمرک اسلام قلعه افغانستان وضعیت وخیمی در مرز به وجود آورده است.
آتشیار علی حسینی گفت: برای مهار آتش در گمرک اسلام قلعه افغانستان و جلوگیری از ورود شعله‌های آتش به مرز دوغارون اکنون ۳۵ آتش نشان به همراه ۱۲ دستگاه خودروی آتشنشانی برای اعزام به افغانستان آماده هستند.
اعزام آتش‌نشانان مشهدی به مرز ایران و افغانستان
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از اعزام آتش‌نشانان مشهدی به مرز ایران و افغانستان خبر داد.
مسعود ظهوریان با اعلام این خبر اظهار کرد: پیرو تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران در استانداری خراسان رضوی و تصمیمات اتخاذ شده از سوی آن ستاد ، در پی آتش‌سوزی گمرگ اسلام‌قلعه افغانستان در مجاورت مرز کشورمان عصر امروز ۱۱ دستگاه خودروی تخصصی اطفاء حریق سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی برای پشتیبانی و امدادرسانی احتمالی به مرز دو کشور در منطقه دوغارون شهرستان تایباد اعزام شده‌اند.
---مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون خراسان رضوی گف ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
محیط زیست در سالی که گذشت؛ حذف 15 پلنگ از طبیعت ایران/ چوپان لرستانی ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۱/۰۷ طبیعت
سال که گذشت به تعبیر بسیاری از کارشناسان سالی سیاه برای پلنگ های ایرانی بود چرا که تنها بر اساس آماری که در رسانه ها منتشر شد در این سال 15 پلنگ تلف ش...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

حیات وحش ایران: پلنگ طبس ...
tabasenc.ir ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ طبیعت
پلنگ طبس | دسته بندی حیات وحش طبس این حیوان منطقه نایبند زیست میکند .پناهگاه حیات وحش نایبندان در جنوب و جنوب غربی طبس واقع شده است. فاصله پناهگاه ت...ادامه مطلب»

محبوس کردن کودکان کار در زیرزمین اداره بهزیستی شاهین‌شهر اصفهان...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ اخبار
ماجرا از آنجا شروع شد که پنجشنبه (۱۳ شهریورماه) تعدادی از شهروندان شاهین شهر در استان اصفهان، متوجه فریادها و درخواست کمک کودکان از زیر زمین اداره بهز...ادامه مطلب»

پیشروی فرونشست در 18 استان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ طبیعت
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی اعلام کرده است که علاوه بر تهران و یزد، 16 استان کشور در خطر بالای فرونشست زمین قرار دارند که علت این فرونشست، خشکسال...ادامه مطلب»


EOF