اطلاعیه اداره‌کل زندان‌های استان تهران درباره فوت بهنام محجوبی

اطلاعیه اداره‌کل زندان‌های استان تهران درباره فوت بهنام محجوبی ...
tn.ai ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ارتش

کلیدواژه ها:#استان_تهران، #بهمن، #بیمارستان، #تاریخ، #تسنیم، #تهران، #خبرگزاری، #خبرگزاری_تسنیم، #قانونی، #مرجع، #موافقت، #پزشک، #گلستان

اداره‌کل زندان‌های استان تهران درباره فوت بهنام محجوبی توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، اداره‌کل زندان‌های استان تهران درباره فوت بهنام محجوبی توضیحاتی ارائه کرد.
اداره‌کل زندان‌های تهران ، ضمن ابراز تأسف ، نسبت به این واقعه اعلام کرد: مرحوم محجوبی ، اخیراً ، دچار مسمومیت از طریق مصرف خودسرانه دارو شده بود که بلافاصله جهت درمان به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل گردید.
بنابر این اطلاعیه ، فرد مورد اشاره ، دارای سابقه بیماری بوده و به همین دلیل در جریان تحمل محکومیت ، تحت نظر پزشک قرار داشته و تمام مراقبت‌های پزشکی در طول دوران حبس این محکوم به‌صورت کامل انجام شده است.
اداره‌کل زندان‌های تهران در این اطلاعیه تأکید کرده است: پس از بستری شدن این فرد در بیمارستان ، اقدامات ویژه درمانی برای وی در نظر گرفته شد ، که علی‌رغم تلاش‌های فراوان کادر پزشکی ، متأسفانه زندانی مورد اشاره فوت می‌کند.
در این اطلاعیه آمده است: در زمان ورود محکوم به بیمارستان و انجام معاینات تخصصی پزشکان متوجه چند بسته حاوی مواد سیاه‌رنگ پودری در معده وی شدند که پس از خارج کردن بسته‌های مورد اشاره این موضوع توسط کادر بیمارستان صورت‌جلسه و برای بررسی دقیق و اعلام نتیجه نهایی به پزشکی قانونی سپرده شد.
بر اساس این اطلاعیه بر اساس اعلام هم‌بندی‌های بهنام محجوبی وی با اراده و تصمیم خود و بدون مشورت پزشک اقدام به مصرف خودسرانه چندین داروی خود و دیگران در زندان به‌صورت همزمان کرده است که این ادعاها در حال بررسی دقیق همه‌جانبه است.
اداره‌کل زندان‌های تهران تصریح کرده است که در تاریخ 12 بهمن 99 با نظر مرجع قضایی به‌دلیل بیماری محکوم مورد اشاره با تعویق اجرای مجازات وی موافقت می‌شود مشروط به اینکه وثیقه 200 میلیون تومانی جهت خارج شدن از زندان اخذ شود ، این موضوع رسماً و به‌صورت کتبی به وی ابلاغ می‌شود.
اطلاعیه اداره‌کل زندانهای استان تهران می‌افزاید: بررسی دقیق علت فوت این زندانی در پزشکی قانونی صورت می‌گیرد که نتایج آن متعاقباً اعلام خواهد شد.
گفتنی است ، این فرد در غائله خیابان گلستان هفتم در سال 96 دستگیر و پس از طی همه فرایند‌های قضایی ، به تحمل حبس محکوم شده بود.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سید هادی رضوی ۱۰۷ میلیارد تومان صرف عیش و نوش کرده است/ رضوی: داماد شر...
isna.ir ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ ارتش
نماینده دادستان در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات سید هادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، گفت: متهم سید هادی رضوی از مجرای پرداخت رشوه به مدیرا...ادامه مطلب»

مرگ در حبس؛ از سعید امامی تا سیدامامی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ سیاست
جای مرموزی است. تصور بیشتر آدم‌ها از اتفاقات داخل آن، زاییده فیلم‌ها یا در بهترین حالت، حاصل خاطرات راست و دروغ کسانی است که پایشان به آنجا باز شده اس...ادامه مطلب»

آغاز به کاردانشگاه آزاد اسلامی ...
fa.wikipedia.org ۱۳۶۱/۰۵/۱۰ تاریخ
دانشگاه آزاد اسلامی سامانه‌ای دانشگاهی در ایران و خارج ازایران است و از بزرگ‌ترین مراکز آموزشی در ایران است که کار خود را در ۱۰ مرداد ۱۳۶۱ آغاز کرد. ...ادامه مطلب»

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلات مردم را حل نمی‌کند و ۲۰۰۰ میلیارد تومان آ...
www.parseed.ir ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ اخبار
نماینده همدان در مجلس با بیان اینکه در شرایط فعلی تشکیل وزارت بازرگانی مشکلات مردم را حل نمی‌کند، گفت: نباید مردم را با آزمون و خطا سردرگم، بلاتکلیف و...ادامه مطلب»

پزشک احمدی قاتل فرخی یزدی و سردار اسعد اعدام شد ...
en.mehrnews.com 20/02/1944 تاریخ
دادگاه دیوان عالی جنایی، در ۳۰ بهمن ۱۳۲۲پزشک احمدی را قاتل عمدی «فرخی یزدی» و «سردار اسعد» شناخت و به اعدام محکوم نمود که این حکم در مورد نامبرده اجرا...ادامه مطلب»


EOF