درخواست ژاپن از چین : لطفا از ما تست مقعدی نگیرید !

درخواست ژاپن از چین : لطفا از ما تست مقعدی نگیرید ! ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ سلامت

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آنلاین، #اعتراض، #توکیو، #دولت، #شهرها، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #پکن، #چین، #ژانویه، #ژاپن، #ژاپنی

ژاپن می‌گوید نمونه‌گیری مقعدی برای تست کرونا از شهروندان این کشور در مبادی ورودی به چین باعث « ناملایمات روانشناختی » مسافران شده و از پکن خواسته این کار را متوقف کند.
به گزارش همشهری آنلاین ، ‌چین که موفق شده تا حدود زیادی شیوع کرونا را تحت کنترل درآورد ، روش تست کرونا با استفاده از نمونه مقعدی را از ماه ژانویه در مبادی ورودی چند شهر این کشور آغاز کرده است.
هفته گذشته هم دیپلمات‌های آمریکایی که ناچار به تن دادن به این روش تست‌گیری شده بودند از این بابت به دولت چین معترض شدند.
کاتسانابو کاتو ، دبیر هیات دولت ژاپن گفته: « برخی از شهروندان ژاپنی به سفارت ما در پکن در این باره اعتراض کرده‌اند و از درد روحی که از این بابت به آن دچار شدند گفته‌اند. »
او گفته اطلاع دقیقی ندارد که چه تعداد از شهروندان ژاپنی ناچار به انجام تست کرونا مقعدی شده‌اند.
این مقام دولت ژاپن گفته پکن هنوز به این درخواست توکیو که رسما از طریق سفارت ژاپن در چین تقدیم این کشور شده پاسخی نداده است.
آن طور که گزارش شده برخی از شهرهای چین با استناد به « میزان دقت » تست‌های مقعدی کرونا این روش را برای کسانی که قصد ورود به این شهرها را دارند در نظر گرفته‌اند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

تیم کشتی آزاد ایران در پیکارهای جهانی چهارم شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
همشهری آنلاین: تیم ملی کشتی آزاد ایران در پیکارهای کشتی جهانی سال ۲۰۱۹ در قزاقستان با یک طلا، یک نقره و ۲ برنز و ۹۳ امتیاز در رده چهارم جهان قرار گرفت...ادامه مطلب»

ترامپ: بایدن رئیس جمهور شود ایران و چین، آمریکا را مال خود می‌کنند | ا...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ سیاست
رئیس جمهور آمریکا می‌گوید اگر سناتور جو بایدن در انتخابات پیروز شود، ایران و چین و کشورهای دیگر آمریکا را مال خود می‌کنند. *** ترامپ به گزارش همشهری آ...ادامه مطلب»

پشت پرده اخراج عجیب ۱۷ دانشجوی ایرانی از مجارستان | اخراج با غل‌ و زنج...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ اخبار
خانواده دانشجویان روایت می‌کنند که «بعد از گذراندن دوره قرنطینه پلیس، همه دانشجویان را به اداره مهاجرت فرامی‌خوانند، مانند مجرمان شماره‌هایی به گردنشا...ادامه مطلب»


EOF