روبیکا نرو سمیه ساترا پخش موزیک ویدیو ساسی مانکن در پلتفرم‌های داخلی را ممنوع کرد

روبیکا نرو سمیه ساترا پخش موزیک ویدیو ساسی مانکن در پلتفرم‌های داخلی را ممنوع کرد...
vigiato.net ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ سرگرمی

کلیدواژه ها:#ایران، #ایرانی، #ساسی_مانکن، #شبکه_اجتماعی، #شبکه‌های_اجتماعی، #کودکان

ساسی مانکن به‌تازگی بخش‌هایی از موزیک ویدیو جدید خود را منتشر کرده که در آن یک بازیگر فیلم‌های بزرگسال دیده می‌شود ، حال ساترا اعلام کرده که انتشار این ویدیو در هر کدام از پلتفرم‌های ایرانی ممنوع است.
یکی از پلتفرم‌هایی که در آن ، این ویدیو به شکل گسترده‌ای منتشر شده اپلیکیشن روبیکا است. ظاهرا تعداد زیادی از کاربران این شبکه اجتماعی ویدیو ساسی مانکن را در روبیکا مشاهده کرده‌اند. در همین راستا هم ساترا با انتشار بیانیه زیر انتشار این ویدیو به هر نحوی را در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ممنوع کرده است:
پیرو انتشار تیزر موزیک ویدئو هنجارشکنانه یکی از خوانندگان غیرمجاز در برخی رسانه‌ها و ابراز نگرانی خانواده‌ها ، ساترا با استناد به مقررات محتوایی و نقض صریح دستورالعمل حفاظت از حقوق کودکان ، روز گذشته (12اسفند) ، طی ابلاغیه‌ای ، انتشار آن را به هر نحو در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ممنوع اعلام کرد. پرونده رسانه روبیکا به عنوان رسانه داخلی با بیشترین تخلف و بدون مجوز که علی‌رغم تذکر پیشینی ، اقدام به انتشار تیزر کرده است به کمیته رسیدگی به تخلفات ساترا ارجاع شد.
به جز رسانه‌های خارجی از جمله اینستاگرام که برخلاف قوانین بین‌المللی ناظر به حفاظت از حقوق کودکان اقدام به انتشار این موزیک ویدئو کرده‌اند ، از روز گذشته ، با تذکر ساترا موارد تخلف از معدود رسانه‌های داخلی به صورت فوری حذف شد. کاربران در صورت مشاهده هر گونه تخلف می‌توانند با مراجعه به سامانه پایش مردمی sapra.ir نسبت به ارائه گزارش تخلفات اقدام کنند.
در حال حاضر این ویدیو در شبکه‌های اجتماعی داخلی به طور کامل حذف شده اما بعید است که اینستاگرام یا یوتیوب بخواهند جلوی انتشار آن را بگیرند. از زمانی که این ویدیو در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد ، برخی نگرانی‌های جدی در مورد آشنا شدن کودکان با این بازیگر فیلم‌های بزرگسال توسط موزیک ویدیو جدید ساسی مانکن ابزار کردند.
البته این را هم باید در نظر گرفت که در ایران بسیاری از کودکان به راحتی به محتوای بزرگسال دسترسی دارند و زمینه‌های زیادی برای سواستفاده و آزار آن‌ها فراهم است ، جدا از جلوگیری از کلیپ‌هایی مثل ویدیو ساسی مانکن باید دید که چه برنامه‌های برای جلوگیری از دسترسی کودکان به محتوای جنسی وجود دارد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

آیا شبکه‌های اجتماعی داخلی ایمن است؟ ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ اخبار
تشویق کاربران ایرانی به استفاده از شبکه‌های اجتماعی داخلی یکی از برنامه‌هایی است که وزیر ارتباطات طی دوسال گذشته پیگیری کرده است. حتی محمود واعظی در ا...ادامه مطلب»

اولین سایت رسمی همسان‌گزینی در ایران از راه رسید ...
shahrvand-newspaper.ir ۱۳۹۴/۰۳/۲۶ اینترنت-آی.تی
معاون وزیر ورزش و جوانان: این سایت سالانه باعث ۱۰۰هزار ازدواج می‌شود شهروند| سایت رسمی برای پیدا کردن همسر در ایران، بالاخره از راه رسید؛ یک سایت که ...ادامه مطلب»

«تیک‌تاک» پردانلودترین اپلیکیشن‌ جهان شد ...
farsi.euronews.com ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ اینترنت-آی.تی
اپلیکیشن چینی «تیک‌تاک» با کنار زدن غول‌های دنیای شبکه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک و اینستاگرام توانسته است در رتبه نخست پردانلودترین اپلیکیشن‌های جهان جا...ادامه مطلب»


EOF