دادسرا: شکایت از ساسی / بازداشت همکاران ساسی در ایران / برخورد با دابسمش

دادسرا: شکایت از ساسی / بازداشت همکاران ساسی در ایران / برخورد با دابسمش...
asriran.com ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ ارتش

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #ایران، #تسنیم، #تشویش_اذهان_عمومی، #تهران، #خبر، #خبرگزاری، #خبرگزاری_تسنیم، #ساسان، #قانونی، #مرجع، #مردم، #کودکان

دادسرا: "گزارش‌های متعددی از اظهار نگرانی گسترده مردم درباره انتشار ویدئویی سخیف و هنجارشکن از سوی یک خواننده خارج‌نشین دریافت کرده ایم."
دادسرای ارشاد تهران درباره ساسی اطلاعیه صادر کرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، دادسرای ارشاد تهران اعلام کرد: "در پی وصول گزارش‌های متعدد مبنی بر اظهار نگرانی گسترده مردم درباره انتشار ویدئویی سخیف و هنجارشکن از سوی یک خواننده خارج‌نشین ، این مرجع قضائی متعهد می‌شود در صورت انتشار موزیک‌ویدئوی کامل ساسان حیدری ملقب به ساسی ، ضمن اقدام قانونی برای پیگرد قضائی نامبرده در مراجع بین‌المللی ، برخورد با همکاران ، کمک‌کنندگان و ارسال‌کنندگان دابسمش به این فرد در داخل کشور نیز به‌اتهام تشویش اذهان عمومی ، کمک به اشاعه فحشا ، تزویج بی‌بندوباری و کمک به در معرض آسیب قرار دادن کودکان و نوجوانان ، در دستور کار قرار گیرد".
این اطلاعیه اضافه می کند: "دادسرای ارشاد به مردم شریف و نگران ایران ، اطمینان خاطر می‌دهد بنا بر رسالت قانونی خود در صیانت از آرامش روانی و امنیت اخلاقی آنها از هیچ اقدام و تلاشی فروگذار نکند".
خبرگزاری تسنیم همچنین نوشت: "این اطلاعیه همچنین از برخورد با باند سازنده موزیک‌ویدئوهای مستهجن و نزدیک به سایت‌های قمار و شرط‌بندی ساسی خبر داده است".

---دادسرا: ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

تسنیم: بنزین از پنجشنبه 2500 می شود/ شرکت پالایش: سهمیه بندی از پنجشنب...
asriran.com ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ اخبار
خبرگزاری تسنیم نوشت: از فردا شب (پنجشنبه) ساعت ۲۴ سهمیه بندی بنزین آغاز می شود. به گزارش عصر ایران این خبرگزاری اضافه کرد: بنزین با نرخ ۱۰۰۰ تومان با ...ادامه مطلب»

سخنگوی قوه قضاییه: محمدعلی نجفی به ۲ سال حبس و قصاص نفس محکوم شد ...
isna.ir ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ اخبار
سخنگوی قوه قضاییه از محکومیت محمدعلی نجفی به دو سال حبس به جرم حمل سلاح غیر مجاز و قصاص نفس به جرم قتل میترا استاد خبر داد. به گزارش ایسنا، غلامحسین ا...ادامه مطلب»

سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد کاهش شمار مبتلایان تب کریمه کنگو/ مردم نگ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
سخنگوی وزارت بهداشت به مردم اطمینان خاطر داد که نگرانی خاصی در خصوص انتشار بیماری تب کریمه کنگو در کشور وجود ندارد. به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی د...ادامه مطلب»

چرا «همای» با ایرادات اش دوست داشتنی است؟ ...
bartarinha.ir ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ مردم
«سعید جعفزاده احمد سرگورابی» را با نام هنری «پرواز همای» می شناسیم؛ همان کسی که یک دهه پیش، با آلبومی از اجرای کنسرتش در تهران، ناگهان سروصدایی به پا...ادامه مطلب»


EOF