جریمه یک میلیونی و ۵۰۰ هزار تومانی برای ورود خودروهای غیر بومی به ۴۵ شهر

جریمه یک میلیونی و ۵۰۰ هزار تومانی برای ورود خودروهای غیر بومی به ۴۵ شهر ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ خودرو

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آذربایجان، #آذربایجان_غربی، #استان_خوزستان، #اصفهان، #ایرنا، #ایلام، #بومی، #تومان، #جهانی، #خوزستان، #سلامت، #شعار، #شهرها، #غربی، #فارس، #مازندران، #نوروز، #هوشمند، #کرمان، #کهگیلویه، #کهگیلویه_و_بویراحمد، #گلستان، #گیلان

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا ، سرهنگ عین‌الله جهانی گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا وضعیت ۱۳ شهر استان خوزستان و یک شهر از کهگیلویه و بویراحمد قرمز است. ۳۱ شهر هم در استان‌های آذربایجان غربی ، اصفهان ، ایلام ، فارس ، کرمان ، کهگیلویه و بویراحمد ، گلستان ، گیلان ، مازندران و مرکزی در وضعیت نارنجی قرار دارند.
وی ادامه داد: افرادی که به مصوبه ممنوع بودن ورود خودروهای غیر بومی به این ۴۵ شهر توجه نکنند یک میلیون تومان جریمه می‌شوند و کسانی که کار اضطراری ، دادگاهی و پزشکی و درمانی داشته باشند ، با گرفتن مجوز از طریق فرمانداری‌ها می‌توانند اقدام به سفر کنند. ورود و خروج به از این شهرها با دوربین‌های هوشمند کنترل می‌شود. چنانچه در ورودی شهرهای اعلام‌شده دوربین‌ها ورود خودروهای غیر بومی را ثبت نکنند ، دوربین‌های درون شهرها حتما جریمه را ثبت می‌کنند.
معاون اجتماعی پلیس راهور افزود: در شهرهای قرمز و نارنجی خروج خودروهای بومی و ورود خودروهای غیر بومی ممنوع است و افرادی که وارد شهرهای نارنجی شوند مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند. ۲۵۲ شهر در وضعیت زرد و ۱۵۴ شهر در وضعیت آبی قرار دارند اما بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا تردد شبانه در تمام شهرهای قرمز ، نارنجی ، زرد و آبی از ۲۱ تا ۳ صبح ممنوع است.
سرهنگ جهانی گفت: شعار ترافیکی نوروز امسال پرهیز از سفر ، ایمنی و سلامت است. بر این اساس ، هموطنان سلامت خود را با هیچ تفریحی جایگزین نکنند و با یکدیگر هم‌پیمان شویم برای نجات جان انسان‌ها هموطنان سلامتی خود را به خطر نیندازند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
آغاز به کاردانشگاه آزاد اسلامی ...
fa.wikipedia.org ۱۳۶۱/۰۵/۱۰ تاریخ
دانشگاه آزاد اسلامی سامانه‌ای دانشگاهی در ایران و خارج ازایران است و از بزرگ‌ترین مراکز آموزشی در ایران است که کار خود را در ۱۰ مرداد ۱۳۶۱ آغاز کرد. ...ادامه مطلب»

حضور اتباع افغانستان در كدام استان ها ممنوع است؟...
8sobh.ir ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ فرهنگ
در سال 93 بیش از 4000 نفر از این اتباع دستگیر شدند و مازندران از جمله استان‌هایی است که ورود، ازدواج، اشتغال و ارائه مسکن به اتباع غیرمجاز افغانی ممنو...ادامه مطلب»

استان‌های غربی زیر امواج سیل و طوفان/ سیل و باران در 136 شهر و روستا/ط...
farsnews.com ۱۳۹۵/۰۱/۲۷ تاریخ
بارش شدید باران در اکثر شهرهای غربی کشور و وقوع سیل به ویژه در 136 شهر و روستا مردم را غافلگیر کرد. به گزارش خبرگزاری فارس؛ وقوع سیل در استان‌های غربی...ادامه مطلب»

اگر ایران در اروپا بود! ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ فرهنگ
تصویری دست به دست می‌چرخد، ایران را نشان می‌دهد که به اندازه بیشتر از ۱۷ کشور اروپایی وسعت دارد و تقریبا به تنهایی یک‌سوم قاره سبز را دربرمی‌گیرد. این...ادامه مطلب»

انتخابات مجلس خبرگان قانون اساسی ...
parseed.ir ۱۳۵۸/۰۵/۱۲ تاریخ
انتخابات مجلس خبرگان بررسی نهایی قانون اساسی (مجلس موسسان چهارم) در ۱۲ مرداد ۱۳۵۸ در سراسر ایران برگزار شد.این نخستین انتخابات از زمان پیروزی انقلاب ۵...ادامه مطلب»


EOF