آتش سوزی پالایشگاه تهران

آتش سوزی پالایشگاه تهران ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ اخبار

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آتش_سوزی، #آنلاین، #استاندار_تهران، #تلفات، #تهران، #خبر، #خبرگزاری، #خبرگزاری_مهر، #فیروزآبادی، #مجتبی، #نفت_تهران، #همشهری، #وزارت_بهداشت، #کنون

رئیس روابط عمومی پالایشگاه تهران گفت:هرگونه احتمال خرابکاری در حادثه آتش سوزی پالایشگاه تهران تکذیب می‌شود.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از واحد مرکزی خبری خفائی گفت: حادثه به دلیل یک مشکل فرآیندی رخ داده و هم اکنون در حال مهار آتش سوزی هستیم.
وی تاکید کرد : تا کنون هیچ گونه اطلاعی از میزان تلفات و خسارات احتمالی در دست نیست.
منصور درجاتی ، مدیرکل مدیریت بحران استاندار تهران هم در خصوص وقوع حریق در یکی از خطوط لوله ارتباطی داخل پالایشگاه تهران به خبرگزاری مهر گفت: علت حادثه پالایشگاه نفت تهران انفجار نیست.
درجاتی با تاکید بر اینکه نشتی لوله‌ها علت آتش سوزی پالایشگاه نفت تهران بوده است گفت: اینکه علت انفجار است اظهار نظر نادرستی است که متأسفانه برخی اظهار داشته اند.
مدیرکل مدیریت بحران استاندار تهران با بیان اینکه همه دستگاه‌های امداد رسان و خدماتی به محل حادثه اعزام شده‌اند عنوان داشت: خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است
آماده باش بیمارستان‌های مختلف
مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور هم گفت: بر اثر وقوع حریق در پالایشگاهی در جنوب تهران و شعله ور شدن مخازن این پالایشگاه ، تعداد ده دستگاه آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است. بیمارستان‌های هفتم تیر ، فیروزآبادی و مطهری در حالت آماده باش کامل قرار گرفته اند.
وی افزود: ۵۰ تخت توسط مراکز درمانی برای مصدومان احتمالی این حادثه در نظر گرفته شده است. بر اثر بروز این حادثه هنوز مصدومی به عوامل اورژانس تحویل داده نشده است و وزارت بهداشت و مدیریت بحران در آماده باش کامل هستند.
اعزام ۵ آمبولانس به محل آتش سوزی در حوالی پالایشگاه
به گفته سخنگوی سازمان اورژانس کشور هم از اعزام ۵ دستگاه آمبولانس به محل خبر داد و در عین حال گفت: همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم به محل اعزام شده است
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد کاهش شمار مبتلایان تب کریمه کنگو/ مردم نگ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
سخنگوی وزارت بهداشت به مردم اطمینان خاطر داد که نگرانی خاصی در خصوص انتشار بیماری تب کریمه کنگو در کشور وجود ندارد. به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی د...ادامه مطلب»

پیشروی فرونشست در 18 استان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ طبیعت
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی اعلام کرده است که علاوه بر تهران و یزد، 16 استان کشور در خطر بالای فرونشست زمین قرار دارند که علت این فرونشست، خشکسال...ادامه مطلب»

آلاینده‌های سرطان‌زای هوای تهران کاهش یافته است ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۴/۰۵ طبیعت
آلاینده‌های سرطان‌زای هوای تهران کاهش یافته است محیط زیست > آلودگی - همشهری آنلاین: قطع دریافت ریفورمیت بنزین از پتروشیمی‌ها و افزایش توزیع بنزین پاک...ادامه مطلب»

قفسه‌های خالی در داروخانه‌ها | انسولین باز هم کمیاب شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ سلامت
بیماران مبتلا به دیابت دوباره به دردسر افتاده‌اند. پس از بحران کمبود انسولین قلمی که اواخر نیمه اول امسال مشقت‌هایی برای این بیماران ایجاد کرده بود، ح...ادامه مطلب»


EOF