تیم پرورش اندام ایران از گرجستان دیپورت شد

تیم پرورش اندام ایران از گرجستان دیپورت شد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۴/۰۵

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #ایران، #ایسنا، #جایزه_بزرگ، #فدراسیون، #قانونی، #ویروس_کرونا، #گرجستان

مشخص نیست چرا فدراسیون بدنسازی بدون توجه به رعایت موارد قانونی در شرایط فعلی ، اقدام به اعزام ورزشکاران به رقابت های گرجستان کرده است.
گرجستان از ورود ورزشکاران پرورش اندام ایران که قصد حضور در تورنمنت این کشور را داشتند به دلیل واکسینه نشدن در برابر ویروس کرونا خودداری کرد.
به گزارش ایسنا ، تیم پرورش اندام ایران که برای شرکت در مسابقات جایزه بزرگ گرجستان ، عازم این کشور شده بود ، به دلیل واکسینه نبودن در برابر ویروس کرونا ، نتوانست مجوز ورود به این کشور و حضور در مسابقات را دریافت کند.
ممانعت مسئولان گرجستان از ورود ورزشکاران ایران به این کشور باعث معطلی ۱۰ ساعته آن ها در فرودگاه گرجستان و در نهایت بازگشتشان به ایران شد.
مشخص نیست چرا فدراسیون بدنسازی بدون توجه به رعایت موارد قانونی در شرایط فعلی ، اقدام به اعزام ورزشکاران به رقابت های گرجستان کرده است.

---مشخص نیست چرا فدراسیون بدنسازی بدون توجه به رعایت موارد قانونی در شرایط فعلی ، اقدام به اعزام ورزشکاران به رقابت های گرجستان کرده است. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

۸ شگفت ‌انگیز سیاست ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ مردم
سیاست در جمهوری اسلامی چهره‌های زیادی را در این ۴۲ سال به خود دیده است؛ از سیاسیون محافظه‌کار، تا سیاست‌مداران رادیکال، از منتقدان داخل نظام تا معاندا...ادامه مطلب»

کدام کشور اصلی‌ترین مشتری کالاهای ایرانی است؟ ...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ واردات-صادرات
اتاق بازرگانی تهران در گزارشی جدید به بررسی عملکرد تجاری ایران در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۹ پرداخته که نشان از کاهش آمار در قیاس با سال قبل دارد. به گزارش ایسن...ادامه مطلب»

پایان تردد زوج وفرد با جایگزینی طرح جدید / جزئیات و زمان اجرای آن در ت...
asriran.com ۱۳۹۴/۰۵/۰۹ سلامت
طرح جایگزین محدوده زوج و فرد در تهران از آبان ماه آینده اجرا می شود. به گزارش عصرایران، دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای ایران اعلام کرد طرح جایگ...ادامه مطلب»

در آشفته‌ بازار واردات خودرو چه می‌گذرد؟ سئات ؛ یک خودرو، دو مدعی! ...
donyayekhodro.com ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ خودرو
در آشفته بازار واردات خودرو که اتفاقاتی همچون واردات خودروهای ساخته شده در آمریکا علی‌رغم برخی ابهامات قانونی در آن افتاده، دو شرکت نیز به‌طور هم‌زمان...ادامه مطلب»


EOF