شکست سعید ملایی در فینال و رسیدن به مدال نقره المپیک

شکست سعید ملایی در فینال و رسیدن به مدال نقره المپیک ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۵/۰۵

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آذربایجان، #آنلاین، #اتریش، #المپیک، #ایران، #توکیو، #جودوی_ایران، #سعید_ملایی، #قزاقستان، #مغولستان، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #ژاپن، #گرجستان

ملی پوش سابق جودوی به مدال نقره المپیک رسید.
به گزارش همشهری آنلاین در جریان رقابت های جودوی وزن ۸۱- کیلوگرم المپیک ۲۰۲۰ توکیو ، سعید ملایی ملی پوش سابق جودوی ایران و دارنده مدال طلای جهان موفق به کسب مدال نقره برای کشور مغولستان شد.
ملایی در این رقابت ها به ترتیب حریفانی از کشورهای قزاقستان ، آذربایجان ، گرجستان و اتریش را از پیش رو برداشت و به فینال رسید اما در فینال مغلوب تاکانوری ناگاسه از کشور ژاپن شد و به مدال نقره رسید.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
تیم کشتی آزاد ایران در پیکارهای جهانی چهارم شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
همشهری آنلاین: تیم ملی کشتی آزاد ایران در پیکارهای کشتی جهانی سال ۲۰۱۹ در قزاقستان با یک طلا، یک نقره و ۲ برنز و ۹۳ امتیاز در رده چهارم جهان قرار گرفت...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

پروژه حفاظت از درنای سیبری احیا می‌شود...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۸/۲۴ طبیعت
محیط زیست > حیوانات - همشهری آنلاین: مدیر کل دفتر حیات وحش و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در صدد احیای پروژه درنای سیبری که چند سالی است مت...ادامه مطلب»

تاریخ سازی کشتی ایران ...
tebyan.net ۱۳۹۳/۰۱/۰۴ تاریخ
کشتی ورزش اول ایران در طول تاریخ بارها افتخار آفرینی کرده است. این رشته مورد علاقه ایرانی ها در هر آوردگاهی برای مردم ما پیام ور شادی است. کشتی ما ا...ادامه مطلب»

جام جهاني ووشو جوانان/ تركيه ایران با چهار پسر طلایی قهرمان ساندای جها...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
ورزش > رزمی- همشهری آنلاین: پسران ایران با چهار مدال طلا و یک نقره قهرمان و دختران نیز با دو مدال نقره و یک برنز نایب قهرمان ساندا شدند. به گزارش رو...ادامه مطلب»


EOF