اظهار نظر متفاوت پلیس اصفهان درباره موتورسواری زنان

اظهار نظر متفاوت پلیس اصفهان درباره موتورسواری زنان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ فرهنگ

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آنلاین، #استان_اصفهان، #اسلامی، #اصفهان، #ایران، #تهران، #تهران_بزرگ، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #رئیس_پلیس، #نیروی_انتظامی_جمهوری_اسلامی_ایران، #همشهری، #همشهری_آنلاین

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: بانوان طبق قانون مجاز به دریافت گواهینامه موتورسیکلت نیستند.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر ، سرهنگ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به افزایش درخواست صدور گواهینامه موتورسیکلت برای بانوان اظهار کرد: با توجه به آنچه در تبصره ۲۰ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی آمده ، صدور گواهینامه موتورسیکلت برای بانوان غیرمجاز است.
وی تصریح کرد: برابر با قانون صدور گواهینامه رانندگی موتورسیکلت برای مردان به عهده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است.
رئیس پلیس راهور استان اصفهان اضافه کرد: بنابراین اگر قرار بود بانوان هم گواهینامه رانندگی موتورسیکلت داشته باشند ، واژه مردان در این تبصره تاکید نمی‌شد و برای مردان و زنان عنوان می‌شد.
وی ابراز داشت: هر فردی که گواهینامه مجاز رانندگی با موتورسیکلت داشته باشد می‌تواند با موتورسیکلت رانندگی کند.
سرهنگ محمدی اضافه کرد: هر وسیله نقلیه گواهینامه مخصوص دارد و افراد فاقد گواهینامه رانندگی نیز صلاحیت رانندگی با هیچ نوع وسیله نقلیه ای را ندارند.
اظهارات رئیس پلیس راهور استان اصفهان در حالی است که روز گذشته رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به خبرنگاران گفت: « معیار برای ما داشتن گواهینامه موتورسیکلت است. هرکس گواهینامه موتورسیکلت داشته باشد ، می‌تواند با موتور رانندگی کند. »
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

بورس تهران میلیونی شد | افزایش چشم گیر شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ اقتصاد
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ۴۰ هزار و ۴۱۷ واحد صعود، رقم یک میلیون...ادامه مطلب»

افت بورس در آخرین روز کاری هفته | کاهش ۷ هزار و ۲۸۱ واحدی شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ اقتصاد
شاخص کل بازار سهام امروز چهارشنبه ۸ بهمن را کاهشی شروع کرد و در ابتدا تا ۱۸ هزار واحد منفی شد اما پس از گذشت ساعتی ارتفاع کم کرد و در پایان با ۷ هزار ...ادامه مطلب»

جزئیات قطعنامه ۳ کشور اروپایی علیه ایران در شورای حکام آژانس اتمی ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ اخبار
یک رسانه آمریکایی می‌گوید شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در قطعنامه‌ای که پیش‌نویس آن توسط انگلیس، فرانسه و آلمان تهیه شده خواستار «همکاری کام...ادامه مطلب»

پشت پرده اخراج عجیب ۱۷ دانشجوی ایرانی از مجارستان | اخراج با غل‌ و زنج...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ اخبار
خانواده دانشجویان روایت می‌کنند که «بعد از گذراندن دوره قرنطینه پلیس، همه دانشجویان را به اداره مهاجرت فرامی‌خوانند، مانند مجرمان شماره‌هایی به گردنشا...ادامه مطلب»


EOF