واکنش بسیج ورزشکاران به اظهارات جنجالی قلعه‌نویی: عذرخواهی کن

واکنش بسیج ورزشکاران به اظهارات جنجالی قلعه‌نویی: عذرخواهی کن ...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۵/۱۵

کلیدواژه ها:#Isna.ir، #استقلال، #اصفهان، #امیر_قلعه‌نویی، #ایسنا، #بسیج، #تهران، #سپاهان، #سیرجان، #عدالت، #مردم

سازمان بسیج ورزشکاران در واکنش به سخنان امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان بیانیه‌ای صادر کرد.
به گزارش ایسنا ، ‌ پس از دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی بین تیم‌های فوتبال استقلال تهران و گل‌گهر سیرجان که با شکست کرمانی‌ها همراه بود ، امیر قلعه‌نویی سرمربی گل‌گهر اظهاراتی با موضوع عدالت در 40 سال اخیر داشت. در همین راستا سازمان بسیج ورزشکاران در واکنش به این سخنان بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است: « متأسفانه پس از دیدار استقلال تهران و گل‌گهر سیرجان در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی سرمربی تیم گل گهر سخنان غیرقابل قبول ، زشت و ناصحیحی بر زبان راند که دلیل آن چیزی جز ظرفیت کم ایشان در برابر شکست نیست.
ایشان در کمال تعجب عنوان کرد در این ۴۰ سال چیزی جز ناعدالتی ندیده است ، و این درحالی است که او به عنوان سرمربی ، قهرمان جام حذفی با استقلال تهران در سال ۸۱ ، قهرمان لیگ برتر با استقلال تهران در سال ۸۵ ، قهرمان جام حذفی با استقلال تهران در سال ۸۷ ، قهرمان لیگ برتر با استقلال تهران در سال ۸۸ ، قهرمان لیگ برتر با سپاهان اصفهان در سال ۸۹ ، قهرمان لیگ برتر با سپاهان در سال ۹۰ و قهرمان لیگ برتر با استقلال تهران در سال ۹۲ را به ثبت رسانده است.
حال باید از ایشان پرسید ، چرا در این سال‌ها که شما قهرمان شدید صحبتی از بی‌عدالتی نکرده‌اید؟ اما حالا که شکست خورده‌اید ، زمین و زمان را بهم دوخته و ادعای بی‌عدالتی می‌کنید!؟ آیا این دوگانگی و تناقض ، رد ادعای پوچ شما نیست؟!
واقعا از شما به عنوان یک پیشکسوت فوتبال انتظار چنین سخنان ناصوابی نمی‌رفت و باید در اولین فرصت از مردم و جامعه انقلابی کشور که برای برپایی قسط و عدل خون جوانان خود را اهدا کرده‌اند ، عذرخواهی کنید و زین پس به فکر تمرین خویشتن‌داری و بالا بردن ظرفیت خود هنگام شکست باشید » .

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد کاهش شمار مبتلایان تب کریمه کنگو/ مردم نگ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
سخنگوی وزارت بهداشت به مردم اطمینان خاطر داد که نگرانی خاصی در خصوص انتشار بیماری تب کریمه کنگو در کشور وجود ندارد. به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی د...ادامه مطلب»

مطهری: هیچ اجباری برای حجاب زنان در جامعه دیده نمی‌شود ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ فرهنگ
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به حضور برخی زنان بدون حجاب در برخی معابر گفت: هیچ اجباری برای حجاب زنان در جامعه دیده نمی‌شود و بسیاری از آنان ب...ادامه مطلب»

استقلال خوزستان قهرمان لیگ شد/ جام قهرمانی به سرزمین "زر" رسید ...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۲/۲۵
نتایج پایانی هشت دیدار لیگ برتر در هفته سی‌ام استقلال خوزستان قهرمان لیگ شد/ جام قهرمانی به سرزمین "زر" رسید هشت دیدار هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال ایرا...ادامه مطلب»

گفت‌وگو با بازرس خارجی در آسمان! ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ اخبار
همیشه گردن‌بندی از جنس سنگ کهربا به گردن دارد، از این‌که زنان ایرانی را در حال فعالیت در حوزه صنایع دستی می‌بیند، خوشحال می‌شود و سریع دوربینش را درمی...ادامه مطلب»

سخنگوی قوه قضاییه: محمدعلی نجفی به ۲ سال حبس و قصاص نفس محکوم شد ...
isna.ir ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ اخبار
سخنگوی قوه قضاییه از محکومیت محمدعلی نجفی به دو سال حبس به جرم حمل سلاح غیر مجاز و قصاص نفس به جرم قتل میترا استاد خبر داد. به گزارش ایسنا، غلامحسین ا...ادامه مطلب»


EOF