ارتش به حالت آماده‌باش درآمد

ارتش به حالت آماده‌باش درآمد ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ ارتش

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آنلاین، #ارتش، #ارتش_جمهوری_اسلامی_ایران، #اسلامی، #افغانستان، #ایران، #باشگاه_خبرنگاران، #باشگاه_خبرنگاران_جوان، #بلوچستان، #تجهیزات، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #خودرو، #سیستان، #سیستان_و_بلوچستان، #طالبان، #مرز، #همشهری، #همشهری_آنلاین

محمدهادی مرعشی گفت: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران با تجهیزات کامل در مرز میلک مستقر شده‌اند و به حالت آماده‌باش درآمده‌اند.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدهادی مرعشی (معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان) گفت: شهر زرنج مرکز ولایت نیمروز به طور کامل در اختیار طالبان قرار گرفت و شدت درگیری‌ها در این منطقه که هم‌مرز با کشورمان محسوب می‌شود ، بسیار زیاد است.
وی ادامه داد: تعداد زیادی از نیروهای دولتی افغانستان با خودرو و با تجهیزات جنگی خود وارد خاک کشورمان شده‌اند و در همان خط مرزی مستقرند.
مرعشی بیان کرد: نیروهای طالبان کنترل نقطه مرزی میلک که در قسمت افعانستان را در اختیار گرفته‌اند و بر روی قسمتی از پل میلک که در افغانستان است ، مستقر شده‌اند.
گفتنی است ، نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران هم با تجهیزات کامل در مرز میلک مستقر شده‌اند و به حالت آماده‌باش درآمده‌اند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

آغاز رزمایش پدافند بیولوژیک از فردا | ۳۰۰ مرکز درمانی توسط ارتش راه‌ان...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ سلامت
جلسه اضطراری فرمانده کل ارتش با فرماندهان نیروهای چهارگانه آجا تشکیل شد آغاز رزمایش پدافند بیولوژیک از فردا | ۳۰۰ مرکز درمانی توسط ارتش راه‌اندازی می...ادامه مطلب»

طرح‌های غیر انسانی طالبان برای دختران مجرد بالای ۱۵ سال! ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ فرهنگ
جمهوری اسلامی با انتشار دو خبر نوع برخورد طالبان با بانوان را مورد توجه قرار داده است. به گزارش همشهری آنلاین، این روزنامه نوشت: کمیسیون فرهنگی گروه...ادامه مطلب»

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران: خرید تضمینی گندم کشاورزان از مرز...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ اخبار
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید بیش از 2 میلیون تن گندم از کشاورزان به قیمت تضمینی تا صبح روز سوم خرداد ماه خبر داد و گفت: میزان خرید امسا...ادامه مطلب»

زمان تمرکز کامل ایران بر همکاری های منطقه ای فرا رسیده است ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ اخبار
نیازمند تلاش ها و همکاری های بیشتر برای رسیدن به اتحاد منسجم تر در منطقه و همکاری موثر تر در زمینه مبارزه با تروریسم، افراط گرایی و خشونت در منطقه هس...ادامه مطلب»


EOF