ارتش به حالت آماده‌باش درآمد

ارتش به حالت آماده‌باش درآمد ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ ارتش

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آنلاین، #ارتش، #ارتش_جمهوری_اسلامی_ایران، #اسلامی، #افغانستان، #ایران، #باشگاه_خبرنگاران، #باشگاه_خبرنگاران_جوان، #بلوچستان، #تجهیزات، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #خودرو، #سیستان، #سیستان_و_بلوچستان، #طالبان، #مرز، #همشهری، #همشهری_آنلاین

محمدهادی مرعشی گفت: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران با تجهیزات کامل در مرز میلک مستقر شده‌اند و به حالت آماده‌باش درآمده‌اند.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدهادی مرعشی (معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان) گفت: شهر زرنج مرکز ولایت نیمروز به طور کامل در اختیار طالبان قرار گرفت و شدت درگیری‌ها در این منطقه که هم‌مرز با کشورمان محسوب می‌شود ، بسیار زیاد است.
وی ادامه داد: تعداد زیادی از نیروهای دولتی افغانستان با خودرو و با تجهیزات جنگی خود وارد خاک کشورمان شده‌اند و در همان خط مرزی مستقرند.
مرعشی بیان کرد: نیروهای طالبان کنترل نقطه مرزی میلک که در قسمت افعانستان را در اختیار گرفته‌اند و بر روی قسمتی از پل میلک که در افغانستان است ، مستقر شده‌اند.
گفتنی است ، نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران هم با تجهیزات کامل در مرز میلک مستقر شده‌اند و به حالت آماده‌باش درآمده‌اند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

آغاز رزمایش پدافند بیولوژیک از فردا | ۳۰۰ مرکز درمانی توسط ارتش راه‌ان...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ سلامت
جلسه اضطراری فرمانده کل ارتش با فرماندهان نیروهای چهارگانه آجا تشکیل شد آغاز رزمایش پدافند بیولوژیک از فردا | ۳۰۰ مرکز درمانی توسط ارتش راه‌اندازی می...ادامه مطلب»

اطلاعیه ارتش درباره جنجال حذف مصاحبه دریادار سیاری از ایرنا ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ارتش
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران طی اطلاعیه‌ای تاکید کرد که انسجام نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ناگسستن...ادامه مطلب»

زمان تمرکز کامل ایران بر همکاری های منطقه ای فرا رسیده است ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ اخبار
نیازمند تلاش ها و همکاری های بیشتر برای رسیدن به اتحاد منسجم تر در منطقه و همکاری موثر تر در زمینه مبارزه با تروریسم، افراط گرایی و خشونت در منطقه هس...ادامه مطلب»

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران: خرید تضمینی گندم کشاورزان از مرز...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ اخبار
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید بیش از 2 میلیون تن گندم از کشاورزان به قیمت تضمینی تا صبح روز سوم خرداد ماه خبر داد و گفت: میزان خرید امسا...ادامه مطلب»


EOF