ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال بار دیگر از سطح ۲ تریلیون دلاری عبور کرد

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال بار دیگر از سطح ۲ تریلیون دلاری عبور کرد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ فرهنگ

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #اتریوم، #اردیبهشت، #ارز_دیجیتال، #بازار، #بومی، #بیت_کوین، #دلار، #ریپل، #لایت_کوین، #لندن، #هوشمند، #کاردانو

سکه بومی کارادنو ، « ADA » ، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰.۵درصد افزایش قیمت داشته است و ۳۷درصد در هفته گذشته افزایش یافته است.
بر اساس داده های کوین‌گکو (CoinGecko) ، با بازگشت بیت کوین و اتریوم ، سرمایه کل بازار ارزهای دیجیتال امروز برای اولین بار از ۱۹ مه (۲۹ اردیبهشت) به بالای ۲ تریلیون دلار رسید.
به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از دی کریپت ، بیت کوین در هفته گذشته بیش از ۲۰درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در حدود ۴۶,۵۰۰ دلار دستخوش تغییر شده است. این ارز دیجیتال همچنان رهبر بی چون و چرای بازار است و ۴۳.۷درصد از کل ارزش بازار را در اختیار دارد.
اما تنها بیت کوین نیست که باعث رونق دوباره بازار شده است. اتریوم ، که هفته گذشته از طریق هارد فورک لندن برنامه ریزی شده بود ، در حال حاضر از بیت کوین بهتر عمل می‌کند و طی هفت روز گذشته ۲۸.۴درصد افزایش را ثبت کرده است. در حال حاضر ، اتریوم در بالاترین سطح سه ماهه معادل ۳,۲۷۰ دلار معامله می‌شود. سایر آلت کوین‌های اصلی به رشد بازار کمک کردند ، مانند بی‌ان‌بی (BNB) ، ریپل (XRP) ، پولکادات (Polkadot) ، سولانا (Solana) و لایت کوین (Litecoin) که بیش از ۲۰درصد در طول هفته افزایش یافتند.
کاردانو (ADA) ، پنجمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار ، یکی دیگر از عوامل مهم در افزایش کلی است. این پروژه توسط چارلز هوسکینسون (Charles Hoskinson) ، یکی از بنیان‌گذاران اصلی اتریوم ، رهبری می‌شود و در حال حاضر منتظر ورود قابلیت‌های قراردادهای هوشمند مورد انتظار خود است.
قراردادهای هوشمند اساساً فقط خطوطی از کد رایانه‌ای هستند که به ارزهای دیجیتال داخلی بلاک‌چین اجازه می‌دهند ، قابل برنامه ریزی ، شوند. این همان چیزی است که باعث رشد بازار چند میلیارد دلاری دی‌فای (DeFi) در اتریوم شده است که مستلزم اعطای وام ، استقراض و تجارت دارایی‌های ارز دیجیتال بدون واسطه‌ای مانند بانک‌ها است.
سکه بومی کارادنو ، « ADA » ، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰.۵درصد افزایش قیمت داشته است و ۳۷درصد در هفته گذشته افزایش یافته است.

---سکه بومی کارادنو ، « ADA » ، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰.۵درصد افزایش قیمت داشته است و ۳۷درصد در هفته گذشته افزایش یافته است. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
فدرال رزرو مسیر بیت‌کوین را تعیین کرد...
asriran.com ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ اقتصاد
با تصمیم فدرال رزرو، بیت‌کوین که اغلب به‌ عنوان پوشش تورم یا «طلای دیجیتال» نامیده می‌شود بلافاصله سقوط کرد. معاملات بالای ۴۰هزار و ۴۰۰ دلار قبل از ...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

صعود بیت کوین به قله ماهانه | پیشتازی دوج کوین ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ اقتصاد
به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از سی‌ان‌بی‌سی نوشت: برای سومین هفته متوالی، جریان ورود سرمایه به بیت کوین مثبت بوده که این خبر بسیار خوبی برای ب...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

سخنی با‌مسؤولانی که باواقعیت‌های جدید بیگانه‌اند به چه حقی مردم ایران...
asriran.com ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ اقتصاد
فقط در 24 ساعت گذشته 81 میلیارد و 22 میلیون دلار ارز دیجیتال در سراسر جهان معامله شده است. عصر ایران - رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفته است:...ادامه مطلب»


EOF