سه روش کاهش وزن پس از چهل سالگی

سه روش کاهش وزن پس از چهل سالگی...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ سلامت

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #ایسنا، #بروکلی، #تغییر_رژیم، #خبرآنلاین، #رژیم_غذایی، #سلامت، #مقاومت، #ورزشی، #کاهش_وزن، #کلم، #کلم_بروکلی

لارگمن روت می‌گوید: « من دریافتم که برای زنان بالای ۴۰ سال ، از جمله خودم ، ارزیابی کارهایی که سالانه انجام می‌دهیم بسیار حیاتی است. بدن ما در یک چالش است؛ اگر پیشرفت شما متوقف شد ، بخشی از رژیم غذایی یا برنامه ورزشی خود را تغییر دهید » .
استراتژی‌های کاهش وزن ، طبق نیازهای مختلف شما می‌تواند تغییر کند.
به گزارش ایسنا ، خبرآنلاین نوشت: « اضافه‌وزن در میانسالی بدین معنا نیست که ما باید با بدن زیبا و تناسب اندام خداحافظی کنیم بلکه این مفهوم را به ما می‌رساند که باید بیش از پیش تلاش کنیم تا به این مقصود دست یابیم. افزودن تمرینات قدرتی و پایبندی به یک رژیم غذایی سالم نه‌تنها ظاهری زیبا به شما می‌بخشد بلکه خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و سندروم متابولیک را نیز کاهش می‌دهد.
برای آشنایی با نحوه کنترل و کاهش وزن میانسالی ، با ما همراه باشید.
۱) توجه به اندازه غذای مصرفی
به گفته‌ دکتر سدرکویست « تغییر رژیم غذایی همان نکته‌ای است که روند کاهش وزن از آن شروع می‌شود و شما را از قید و بند اضافه‌وزن میانسالی رها می‌کند. »
اهمیتی ندارد که بشقاب غذای شما مرغ گریل‌شده با برنج قهوه‌ای و کلم بروکلی باشد یا نه ، مادامی که حجم وعده غذایی خود را کم نکنید ، شاهد کاهش وزن نخواهید بود.
) تحرک بیشتر
در کنار تمرینات قدرتی ، با انجام برخی از فعالیت‌های هوازی حداقل ۳۰ دقیقه در روز مطمئن شوید که کالری بیشتری می‌سوزانید و سلامت قلب و عروق خود را در بهترین حالت نگه می‌دارید. دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی می‌تواند پاسخگوی این نیاز باشد (روزانه حداقل ۱۰ هزار قدم بردارید).
۳) مصرف غذای بیشتر با کالری کمتر
افزایش مقاومت به انسولین ، باعث احساس گرسنگی می‌شود. لارگمن روت می‌گوید: تقسیم غذا به سه وعده غذایی اصلی ​​و یک تا دو میان‌وعده ، سطح قند خون شما را ثابت نگه می‌دارد و تمایل به خوردن تنقلات ناسالم را کاهش می‌دهد. افزودن غذاهای کم‌کالری و پر حجم -مانند میوه‌ها و سبزیجات- نیز می‌تواند به سیر شدن شما کمک کند.
کلام آخر
به خاطر داشته باشید که استراتژی‌های کاهش وزن ، طبق نیازهای مختلف شما می‌تواند تغییر کند. لارگمن روت می‌گوید: « من دریافتم که برای زنان بالای ۴۰ سال ، از جمله خودم ، ارزیابی کارهایی که سالانه انجام می‌دهیم بسیار حیاتی است. بدن ما در یک چالش است؛ اگر پیشرفت شما متوقف شد ، بخشی از رژیم غذایی یا برنامه ورزشی خود را تغییر دهید » .
منبع: menshealth
---لارگمن روت می‌گوید: « من دریافتم که برای زنان بالای ۴۰ سال ، از جمله خودم ، ارزیابی کارهایی که سالانه انجام می‌دهیم بسیار حیاتی است. بدن ما در یک چالش است؛ اگر پیشرفت شما متوقف شد ، بخشی از رژیم غذایی یا برنامه ورزشی خود را تغییر دهید » . ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
مصرف این غذاها کمک می کند تا خطر ابتلا به سنگ صفرا را حذف کنید ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ سلامت
مصرف بعضی غذاها می تواند به شما کمک کند تا، خطر ابتلا به سنگ صفرا را حذف کنید. محصولات لبنی با چربی کم، مانند شیر کم چرب مصرف کنید و از مصرف روغن های...ادامه مطلب»

۱۱ روش قطعی برای کاهش وزن بدون رژیم و ورزش ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ سلامت
امروزه روش‌های اثبات شده‌ای وجود دارند که بدون دنبال کردن رژیم لاغری و ورزش می‌تواند به لاغر شدن فرد کمک کند. به گزارش همشهری‌آنلاین، فرادید به نقل از...ادامه مطلب»

کاهش وزن با 16 تقلب ساده!! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ تغذبه
شکستن قوانین نیز می تواند روش خوبی در کاهش وزن باشد. برای اینکه راه تقلب در کاهش وزن را به شما نشان دهیم، مجموعه ای از قوانین کاهش وزن را گرد آورده ای...ادامه مطلب»

به خون‌تان فشار نیاورید چرا فشار خون بالا می‌رود؟ ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ سلامت
آمارهای وزارت بهداشت نشان می‌دهد که نیمی از ایرانیان بالای ۵۰سال کشور فشار خون بالا دارند و در گروه سنی ۲۰ تا۳۰سال هم از هر ۱۰نفر یک نفر به فشار خون ب...ادامه مطلب»

سبزی‌ های تضمین کننده ی سلامتی...
adsearch.ir ۱۳۹۲/۰۷/۱۷ اخبار
متخصصان تغذیه تاکید دارند: سبزیجاتی که دارای برگ‌ های سبز رنگ و پهن هستند، یکی از غنی ‌ترین منابع به لحاظ دارا بودن ریزمغذی ‌های مفید و حیاتی برای بدن...ادامه مطلب»


EOF