عزیز قاسم زاده، فعال صنفی فرهنگیان گیلان بازداشت شد

عزیز قاسم زاده، فعال صنفی فرهنگیان گیلان بازداشت شد ...
hra-news.org ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ ارتش

کلیدواژه ها:#ایران، #بازرسی، #عزیز_قاسم_زاده، #معلمان، #گیلان

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۴ مهر ، عزیز قاسم زاده فعال صنفی فرهنگیان گیلان ، توسط نیروهای امنیتی در منزل پدری خود بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. ماموران در حین بازداشت اقدام به بازرسی منزل کرده و شماری از لوازم شخصی وی را ضبط و با خود برده اند.
به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کانال شورای هماهنگی تشکلهای صنفی فرهنگیان ایران ، امروز یکشنبه ۴ مهرماه ۱۴۰۰ ، عزیز قاسم زاده سخنگوی کانون صنفی فرهنگیان گیلان ، در منزل پدری خود بازداشت شد.
بر اساس این گزارش ، بازداشت آقای قاسم زاده همراه با بازرسی منزل پدری وی صورت گرفته و ماموران شماری از وسایل شخصی او را ضبط کرده و با خود برده اند.
تا لحظه تنطیم این گزارش ، از محل نگهداری و اتهامات مطروحه علیه این شهروند اطلاعی در دست نیست.
گفتنی است روز شنبه ۳ مهرماه ، به دنبال فراخوان شورای هماهنگی تشکلهای صنفی فرهنگیان ایران ، معلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشسته دستکم در ۳۶ شهر ، تجمع اعتراضی برگزار کردند.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

انتخابات مجلس خبرگان قانون اساسی ...
parseed.ir ۱۳۵۸/۰۵/۱۲ تاریخ
انتخابات مجلس خبرگان بررسی نهایی قانون اساسی (مجلس موسسان چهارم) در ۱۲ مرداد ۱۳۵۸ در سراسر ایران برگزار شد.این نخستین انتخابات از زمان پیروزی انقلاب ۵...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

دومینوی آتش سوزی پاییزی در مدارس و ۴ قربانی دیگر ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ اخبار
امسال دومینوی آتش سوزی پاییزی در مدارس به دبستان اسوه زاهدان رسید و در واپسین روزهای آذرماه، حادثه تلخی را رقم زد که بدون شک در حافظه تاریخی این سرزمی...ادامه مطلب»

سخنگوی قوه قضاییه: محمدعلی نجفی به ۲ سال حبس و قصاص نفس محکوم شد ...
isna.ir ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ اخبار
سخنگوی قوه قضاییه از محکومیت محمدعلی نجفی به دو سال حبس به جرم حمل سلاح غیر مجاز و قصاص نفس به جرم قتل میترا استاد خبر داد. به گزارش ایسنا، غلامحسین ا...ادامه مطلب»


EOF