نهمین نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته - رشت

نهمین نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته - رشت ...
1host2u.com ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ اخبار

کلیدواژه ها:#تاریخ، #خودرو، #رشت، #نمایشگاه_بین_المللی_گیلان، #گیلان

نهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته – رشت
به اطلاع می رساند نهمین نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته رشت در محل نمایشگاه بین المللی گیلان برگزار می گردد. این نمایشگاه در تاریخ ۶ مهر لغایت ۹ مهر ۱۴۰۰ پذیرای علاقه مندان به قطعات خودرو خواهد بود. ساعات بازدید از نمایشگاه رشت 15 الی 21 است.
شرکت تجارت پیشگان یاسین نیز همچون سال های گذشته با عرضه محصولات دو برند پلاس تکس و ژرمن تکس در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
اشغال ایران در جنگ جهانی دوم ...
1host2u.com 25/08/1941 تاریخ
پس از آغاز جنگ جهانی دوم در ۹ شهریور ۱۳۱۸ (۱ سپتامبر ۱۹۳۹)، ایران بی‌طرفی خود را اعلام کرد، اما به دلیل گستردگی مرز ایران با اتحاد جماهیر شوروی و درگی...ادامه مطلب»

آغاز به کاردانشگاه آزاد اسلامی ...
fa.wikipedia.org ۱۳۶۱/۰۵/۱۰ تاریخ
دانشگاه آزاد اسلامی سامانه‌ای دانشگاهی در ایران و خارج ازایران است و از بزرگ‌ترین مراکز آموزشی در ایران است که کار خود را در ۱۰ مرداد ۱۳۶۱ آغاز کرد. ...ادامه مطلب»

جشنواره خرشه با مشارکت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان گیلان...
1host2u.com ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ تاریخ
تیم اجرایی : توانمندی بانوان گیلان همراه با معرفی بانوان ،صنایع دستی فنی حرفه ای خلاقیت نواوری صندوق اعتباری خرد زنان روستایی تولیدات مازاد بر مصرف ...ادامه مطلب»

کسی از غذاهای ایرانی خبر ندارد! ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ اخبار
«غذاها و خوراکی‌ها در دنیا جدا از معرفی خودِ غذا، نشانگر فرهنگ و تاریخ یک کشور است. غذاهایی با روند طبخ آهسته یا سریع، مواد اولیه رایج در غذاها، ادوی...ادامه مطلب»

امضای فرمان مشروطه توسط مظفرالدین شاه ...
parseed.ir 05/08/1906 تاریخ
جنبش مشروطه، جنبش مشروطه‌خواهی یا جنبش مشروطیت، مجموعه کوشش‌ها و رویدادهایی در نظر و عمل است که برای مشروط کردن قدرتِ حاکمیت، تاسیسِ آزادی و حکومتِ قا...ادامه مطلب»


EOF