قیمت ویلا در استان گیلان

قیمت ویلا در استان گیلان...
faradeed.ir ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Faradeed.ir، #آستارا، #آستانه، #استان_گیلان، #بندرانزلی، #تهران، #تومان، #رشت، #رودسر، #سیاهکل، #شهریور، #فومن، #مرداد، #گیلان

بنا بر آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار و قیمت خرید ویلا در گیلان ، لیستی از متوسط قیمت خرید ویلا در برخی از شهر‌های ویلا به دست آمده است.
بنا بر اطلاعات به دست آمده میانگین قیمت خرید ویلا در شهریور ۱۴۰۰ شش میلیون تومان ثبت شده است درصورتی که میانگین خرید ویلا در شهریور ۹۹ برابر با ۳٫۷ میلیون تومان بوده است.
بر اساس درصد تغییرات قیمت خرید ویلا از مرداد ۱۴۰۰ تا شهریور ۱۴۰۰ در برخی از شهر‌های استان گیلان شهر‌های آستارا ، آستانه اشرفیه و سیاهکل شهر‌هایی بودند که در این یک ماه کاهش قیمت داشتند. میزان کاهش قیمت ویلا در آستارا ۱۵٫۶ درصد ، آستانه ۱۳٫۵ درصد و سیاهکل ۱۸ درصد کاهش قیمت را ثبت کردند.
متوسط قیمت خرید ویلا در شهر صومعه‌سرا ۳٫۴ میلیون تومان ، سیاهکل ۴٫۸ میلیون تومان و فومن ۴٫۹ میلیون تومان ثبت شده است. بنا بر نیازمندی‌های دیوار این استان شهر‌های مذکور با متوسط قیمت خرید ویلای ارزان‌تری نسبت به سایر شهر‌ها ثبت شده‌اند.
شهر‌های آستانه اشفریه و آستارا با متوسط قیمت خرید ویلا در کانال پنج میلیون تومان ثبت شده است. متوسط قیمت خرید ویلا در شهریور ۱۴۰۰ در شهر رشت شش میلیون تومان اعلام شده است.
شهر‌های رودسر با متوسط قیمت ۷٫۶ میلیون تومان و بندرانزلی با متوسط قیمت ۱۱ میلیون تومان از شهر‌های گران قیمت گیلان است.
ویلا در گیلان چند درصد گران شده است؟
خرید ویلا در بندانزلی از شهریور ۹۹ تا شهریور ۱۴۰۰ حدود ۱۱۶ برابر شده است که رقم و درصد بسیار بالایی را نشان می‌دهد. در بین شهر‌هایی که در جدول زیر وجود دارند ، بندرانزلی با ۱۱۶ درصد افزایش قیمت در کنار آستارا با ۷۷ درصد افزایش از جز شهر‌هایی هستند که بیش‌ترین افزایش قیمت را ثبت کرده‌اند.
افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی قیمت ویلا در بندانزلی و ۷۰ درصدی در شهر آستارا استان گیلان در یک سال گذشته در حالی رخ داده است که میانگین افزایش قیمت یک سال گذشته در شهر تهران حدود ۴۰ درصد اعلام شده است.
رشت با افزایش قیمت خرید ویلا ۵۷٫۴ درصد ، صومعه‌سرا ۵۵ درصد و فومن با ۵۱ درصد افزایش قیمت از شهر‌هایی هستند که در یک سال گذشته حدود ۵۰ درصد افزایش قیمت را ثبت کردند. آستانه اشرفیه و سیاهکل از حدود ۴۳ درصد افزایش قیمت خرید ویلا را پشت سر گذاشتند.
در جدول زیر متوسط قیمت و درصد افزایش قیمت ویلا در برخی از شهر‌های گیلان را مشاهده می‌کنید:


---فهرستی از متوسط قیمت خرید ویلا در برخی از شهر‌های استان گیلان به دست آمده است. بر اساس داده‌های استخراج شده میانگین قیمت خرید ویلا در برخی از شهر‌های گیلان شش میلیون تومان است. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
خبر خوش کرونایی برای مردم رشت ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ سلامت
جانشین ستاد استانی مدیریت کرونا در گیلان از خروج رشت از شرایط نارنجی خبر داد و گفت: با این وجود باید الزامات بهداشتی همچنان رعایت شود. به گزارش همشهری...ادامه مطلب»

بازگشت رنگ نارنجی کرونا به گیلان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ سلامت
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از به صدا درآمدن آژیر پیک ششم کرونا در گیلان با نارنجی شدن دو شهر رودبار و رودسر خبر داد. «فردین مهرابیان» سخنگوی دانش...ادامه مطلب»

زمین‌لرزه رودبار و منجیل (۱۳۶۹) ...
parseed.ir ۱۳۶۹/۰۳/۳۱ تاریخ
زمین‌لرزه منجیل-رودبار در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران در پنجشنبه ۳۱ خردادماه ۱۳۶۹ (برابر با ۲۱ ژوئن ۱۹۹۰ در ساعت ۲۱ به وقت گرینویچ) در نزدیکی شه...ادامه مطلب»

گیلان بر قله کرونا...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ سلامت
تغییر رنگ شهرستان های گیلان تقریبا از یک ماه و نیم گذشته تاکنون با افزایش بیماران مبتلا به کووید ١٩ به سمت قرمز پیش رفت و از هفته گذشته همه شهرستان ه...ادامه مطلب»

معرفی طبیعت و اماکن گردشگری زیبای گیلان ...
1host2u.com ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ سرگرمی
✳️معرفی طبیعت و اماکن گردشگری زیبای گیلان + ادرس 1- جاده گردشگری خلخال و اسالم (جاده رویایی اسالم به خلخال ( گیلان - اسالم جاده اسالم به خلخال ) 2- آب...ادامه مطلب»


EOF