سومین توییت فارسی ادوارد اسنودن این بار بدون گربه و موش | وقتی زبان فارسی به دل افشاگر بزرگ می‌نشیند!

سومین توییت فارسی ادوارد اسنودن این بار بدون گربه و موش | وقتی زبان فارسی به دل افشاگر بزرگ می‌نشیند! ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ مردم

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آنلاین، #ادوارد_اسنودن، #ایرانی، #توییتر، #زبان_فارسی، #شبکه_اجتماعی، #فارسی، #فارسی‌زبان، #همشهری، #همشهری_آنلاین

افشاگر بزرگ آمریکایی که چند روز است با نوشتن توییت‌های فارسی جنجال و حاشیه به پا کرده ، در سومین توییت فارسی خود این بار سراغ موش و گربه نرفت.
به گزارش همشهری آنلاین ، ادوارد جوزف اسنودن با داشتن ۴.۹ میلیون فالوئر نخستین توییت فارسی خود را چند روز پیش با نوشتن عبارت « دیوار موش داره و موش گوش داره » در این شبکه اجتماعی با هواداران و دنبال‌کنندگانش به اشتراک گذاشت. بعد نوبت به توییتی مرموزتر رسید: « من فقط می‌گویم دلیلی وجود دارد که گربه‌ها محبوب هستند. »
در حالی که کاربران ایرانی سرگرم رمزگشایی از دو توییت اسنودن بودند ، او فرصت را غنیمت شمرد و رفت سراغ توییت سوم: « من به شدت سطح فعالیت توییتر فارسی را دست کم گرفتم. » شیوه جمله‌بندی و استفاده از واژه‌ها نشان می‌دهد احتمالا یک نفر که با زبان فارسی آشنایی کامل دارد این توییت‌ها را برای افشاگر بزرگ می‌نویسد.
سومین توییت فارسی‌زبان اسنودن در کمتر از دو ساعت بیش از ۱۳ هزار لایک خورده و هزاران نفر هم آن را ریتوییت کرده و برایش کامنت گذاشته‌اند. آیا توییت‌های فارسی این چهره مرموز ادامه می‌یابد؟ تنها حساب کاربری که اسنودن فالو دارد ، حساب رسمی آژانس امنیت ملی آمریکاست؛ جایی که زمانی خودش در آن کار می‌کرد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
تشدید تلاش‌ها برای مسدودسازی اینستاگرام در آستانه مجلس یازدهم | استقبا...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ اینترنت-آی.تی
۴۰۰ طلبه در نامه‌ای به رییس قوه قضاییه جمهوری اسلامی خواستار برخورد با عاملان ولنگاری فضای مجازی از جمله محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری ا...ادامه مطلب»

واکنش‌ها به ادعای جنجالی یک نماینده درباره واگذاری جزایر ایرانی...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ سیاست
پخش مصاحبه ‌احمدی بیغش نماینده مردم شازند در مجلس که ادعا کرده «واگذاری جزیره‌های کشور به چین⁩، واقعیت دارد ولی با فشار مردم و مجلس جلوی آن گرفته خواه...ادامه مطلب»

ایرانی ها در گوگل دنبال چه می گردند؟...
web.zeytooni.com ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ اینترنت-آی.تی
در روزگار زندگی روی اینترنت، هر جست و جو یک اعتراف است و هر موتور جست و جو، یک کشیش مجازی برای ثبت اعتراف ها. هر روز میلیون ها نفر در سراسر کره زمین، ...ادامه مطلب»

آغاز فعاليت خبرگزاري زنان جمهوری اسلامي (1380 ش) ...
rasekhoon.net ۱۳۸۰/۰۲/۰۵ اخبار
آغاز فعالیت خبرگزاری زنان جمهوری اسلامی (1380 ش) در روز 18 شهریور 1380، مصادف با میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) خبرگزاری زنان جمهوری اسلامی فعالیت خود را...ادامه مطلب»

همایش شیرخوارگان حسینی...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ فرهنگ
دبیر مجمع جهانی علی اصغر (ع) با بیان اینکه در اولین جمعه ماه محرم، چهار هزار مراسم عزاداری در سراسر دنیا برگزار می‌شود، گفت: همایش جهانی حضرت علی اصغر...ادامه مطلب»


EOF