اقدام غیرمنتظره ورزشکار ایرانی برای پناهندگی در اروپا | خروج از اردوی تیم ملی قبل از فینال مسابقات جهانی

اقدام غیرمنتظره ورزشکار ایرانی برای پناهندگی در اروپا | خروج از اردوی تیم ملی قبل از فینال مسابقات جهانی ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۸/۰۵

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آسیا، #آلمان، #آنلاین، #اروپا، #اسلامی، #المپیک، #امید_احمدی_صفا، #ایتالیا، #ایران، #ایرانی، #بازی‌های_آسیایی، #ترکیه، #تسنیم، #توکیو، #تیم_ملی، #جهانی، #طلا، #مجازی، #ملی‌_پوش، #ملی‌پوش، #همشهری، #همشهری_آنلاین

ورزشکار ایرانی به جای حضور در فینال رقابت های جهانی کیک بوکسینگ اردوی تیم را ترک کرد.
به گزارش همشهری آنلاین امید احمدی صفا ظرف چند ساعت گذشته حسابی در فضای مجازی مشهور شده است. ورزشکاری که در رشته بوکس عضو تیم ملی بوده و به مدال برنز کشورهای اسلامی رسیده اما در رقابت های گزینشی المپیک از راهیابی به توکیو بازمانده ، این بار در کیک بوکسینگ تا فینال رقابت های جهانی ایتالیا پیش می رود اما به جای آن که برای گرفتن مدال طلا روی رینگ حاضر شود ، سر از آلمان در می آورد. تسنیم در این خصوص نوشت:
مسابقات جهانی کیک بوکسینگ واکو اواخر مهرماه در جزلو ایتالیا برگزار شد و امید احمدی‌ صفا ملی‌پوش وزن 51- کیلوگرم رشته فول‌کنتاکت کشورمان با غلبه بر حریفی از ترکیه به دیدار نهایی راه یافت. احمدی‌صفا با وجود فینالیست شدن در این مسابقات ، در دیدار نهایی مقابل حریف قزاقستانی حاضر نشد و شنیده می‌شود بدون هماهنگی اردوی تیم کیک بوکسینگ را ترک و راهی کشور آلمان شده است. ملی‌ پوش سابق بوکس ایران مدال برنز کشورهای اسلامی را در کارنامه دارد و همراه با تیم ملی در بازی‌های آسیایی ، قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک حضور داشت و در رشته کیک‌ بوکسینگ نیز مدال طلای جهان را دارد. باید دید این ملی‌پوش کشورمان قصد بازگشت به ایران را دارد یا خیر؟
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

تیم کشتی آزاد ایران در پیکارهای جهانی چهارم شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
همشهری آنلاین: تیم ملی کشتی آزاد ایران در پیکارهای کشتی جهانی سال ۲۰۱۹ در قزاقستان با یک طلا، یک نقره و ۲ برنز و ۹۳ امتیاز در رده چهارم جهان قرار گرفت...ادامه مطلب»

علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

موج نگران‌کننده مهاجرت دانشجویان و نخبگان از کشور | افزایش جستجوی کلمه...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ اخبار
آمارها نشان می‌دهد طی یک بازه زمانی ۱۱ ساله، ۲۵ درصد نخبگان ایرانی از کشور مهاجرت کرده‌اند. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تجارت‌ نیوز، بر اساس جدید...ادامه مطلب»


EOF