آرم ارتش ایران تغییر کرد

آرم ارتش ایران تغییر کرد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ارتش

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #ارتش، #ارتش_ایران، #ارتش_جمهوری_اسلامی_ایران، #استقلال، #اسلامی، #امام، #امام_خمینی، #انقلاب، #انقلاب_اسلامی، #ایران، #جمهوری_اسلامی، #جمهوری_اسلامی_ایران، #حضرت، #خمینی، #دریایی، #صدا_و_سیما، #فرمان، #فروردین، #ملت، #نیروی_زمینی

در پی تشکیل نیروی پدافند هوایی ارتش به‌عنوان چهارمین نیروی رسمی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، آرم این سازمان تغییر یافت.
در پی تشکیل نیروی پدافند هوایی ارتش به‌عنوان چهارمین نیروی رسمی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، آرم این سازمان تغییر یافت.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، نشان ارتش جمهوری اسلامی ایران پیش از این با علائمی از قبیل شمشیر (به نشانه نیروی زمینی) ، لنگر (به نشانه نیروی دریایی) و عقاب (به نشانه نیروی هوایی) شناخته می‌شد. اکنون که حدود دو سال از تشکیل چهارمین نیروی ارتش می‌گذرد ، دو موشک (به نشانه نیروی پدافند هوایی) ، به آرمِ ارتش جمهوری اسلامی ایران اضافه شده است؛ بنابراین گزارش ، ارتش که پیش از پیروزی انقلاب اسلامی از بدنه انقلابی و نیرو‌هایی مؤمن و متعهد تشکیل شده بود ، همزمان با پیروزی انقلاب و در پی برخی دیدگاه‌های افراطی و منافقانه ، در معرض تضعیف و انحلال قرار گرفت تا اینکه در ۲۹ فروردین ۱۳۵۸ با فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) ، هویت انقلابی و اسلامی خود را تثبیت کرد.
نیرو‌های ارتش در این روز در شهر‌های بزرگ کشور با ساز و برگ کامل رژه رفتند و بدین ترتیب پشتیبانی خود را از جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران در حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور اعلام کردند.
---در پی تشکیل نیروی پدافند هوایی ارتش به‌عنوان چهارمین نیروی رسمی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، آرم این سازمان تغییر یافت. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
درخواست پناهندگی یک‌سوم اسرای عراقی از ایران وقتی دو خلبان اسیر عراقی ...
mshrgh.ir ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ تاریخ
«شاداب عسگری» گفت: بیش از یک‌سوم اسرای عراقی، یعنی ۱۲ هزار نفر از آن‌ها، از جمهوری اسلامی ایران تقاضای پناهندگی کردند. به گزارش مشرق، «خوش‌رفتاری با ...ادامه مطلب»

زندگی‌نامه دریادارحبیب‌الله سیاری...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ مردم
حبیب‌الله سیاری (زاده ۱۹ دی ۱۳۳۴ در نوبندگان فسا) دریادار تکاور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده این نیرو از ۲۶ مرداد ۱۳۸۶ تا ۱۴ آبان ۱...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

هواپیمای جدید جنگنده و آموزشی پیشرفته با نام صاعقه 2 رونمایی شد ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۱۱/۲۰ ارتش
در آستانه 22 بهمن ؛ هواپیمای جدید جنگنده و آموزشی پیشرفته با نام صاعقه 2 رونمایی شد هواپیمای جدید جت جنگنده و آموزشی پیشرفته با نام صاعقه 2 ساخت سازم...ادامه مطلب»

گزارش کامل فارس از مراسم افتتاحیه «پارلمان دهم» زنگ آغاز مجلس دهم به ص...
farsnews.com ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ اخبار
گزارش کامل فارس از مراسم افتتاحیه «پارلمان دهم» زنگ آغاز مجلس دهم به صدا درآمد/ رهبر انقلاب:سنگری برابر افزون‌خواهی استکبار بسازید/ روحانی:برای رفع فق...ادامه مطلب»


EOF