پایان کار تکواندو زنان ایران در مسابقات آزادجهان با طلای «زهرا شیدایی»

پایان کار تکواندو زنان ایران در مسابقات آزادجهان با طلای «زهرا شیدایی» ...
irna.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۸

کلیدواژه ها:#Irna.ir، #اسماعیلی، #انگلستان، #ایران، #ایرنا، #تهران، #تکواندو، #روسیه، #زنان_ایران، #زهرا_شیدایی، #سعیده، #طلا، #عربستان، #مارگاریتا، #کرواسی، #کوثر، #کیانی

تهران- ایرنا- کاروان تکواندو ایران در مسابقات آزاد جهان که در عربستان برگزار شد ، با مدال طلای « زهرا شیدایی » به کار خود پایان داد.
به گزارش روز شنبه ایرنا ، مسابقات تکواندو آزاد زنان جهان که در عربستان برگزار می‌شود امروز با یک مدال طلا برای کاروان ایران همراه شد.
زهرا شیدایی در وزن منفی ۵۷ کیلوگرم به دیدار نهایی صعود کرد و به مصاف « مارگاریتا بلیزنیاکووا » از روسیه رفت و پس از تساوی ۱۱ بر ۱۱ در پایان راند سوم ، با امتیاز طلایی پیروز شد تا به نشان طلا دست یابد.
شیدایی روز گذشته(جمعه) با برتری « النا میرونیوک » ، « نیکیتا گلاسنویچ » از کرواسی ، « النا کریویچنکو » از روسیه و « آلیاه پاول » از انگلستان راهی مبارزه نهایی شده بود.
بدین ترتیب کاروان ایران با تک مدال طلای شیدایی و دو برنز ملیکا میرحسینی و کوثر اساسه در این مسابقات به کار خود پایان داد.
سعیده نصری ، غزل سلطانی ، ناهید کیانی ، نرگس میرنوراللهی و زینب اسماعیلی نیز از دور مسابقات حذف شدند.
هدایت این نفرات را مهرو کمرانی و ریحانه فولادی به ترتیب به عنوان سرمربی و مربی برعهده داشتند.
مسابقات آزاد قهرمانی جهان تکواندو ۲۰۲۱ زنان ، ۴G بود و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰ ، ۲۴ و ۱۴.۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

نمایندگان ایران با کسب 8 طلا، سه نقره و5 برنز درصدرمسابقات کاراته قهرم...
irna.ir ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
تهران-ایرنا-کاروان ورزشی تیم های رده سنی کاراته ایران درمسابقات قهرمانی آسیا - مالزی با کسب 8 مدال طلا،سه نقره و5 برنز در صدر جدول رده بندی این رقابت...ادامه مطلب»

نمایش سلفی ناصرالدین‌شاه درکاخ گلستان...
irna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ تاریخ
تهران-ایرنا- نمایشگاه عکس های دوره ناصری در حالی در کاخ گلستان برپاست که اولین عکس سلفی ناصرالدین شاه که در تالار آیینه انداخته، یکی از جذابیتهای این ...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»

کودتای ۲۸ مرداد...
parseed.ir 19/08/1953 تاریخ
کودتای ۲۸ مرداد (به تعبیر حکومت پهلوی: رستاخیز ۲۸ مرداد) کودتایی است که با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و آژانس اطلاعات مرکز...ادامه مطلب»


EOF