پوتین: آمریکا حاضر به توافق با ایران به هر قیمت است | آنها حاضرند فورا تمام اسناد را امضا کنند

پوتین: آمریکا حاضر به توافق با ایران به هر قیمت است | آنها حاضرند فورا تمام اسناد را امضا کنند ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ سیاست

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #اسپوتنیک، #اوکراین، #ایران، #ایران_و_ونزوئلا، #ایرنا، #بحران_انرژی، #تحریم، #توافق_با_ایران، #جهانی، #روسیه، #صادرات، #غربی، #قانونی، #مردم، #ممنوعیت_واردات، #همشهری، #واردات، #ولادیمیر_پوتین، #ونزوئلا

خبرگزاری اسپوتنیک روسیه به نقل از ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور نوشت: آمریکایی ها حاضر شده اند بخاطر بحران انرژی ، به هر قیمت با ایران و ونزوئلا به توافق برسند.
به گزارش همشهری آنلاین؛ ایرنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در سخنانی درباره بحران انرژی در جهان و تلاش برخی کشورهای غربی برای کاهش یا قطع واردات انرژی خود از روسیه گفت: آمریکا سعی دارد با فریب دادن مردم خود ، روسیه را عامل افزایش بهای انرژی معرفی کند. آمریکا در شرایط کنونی در تکاپو است تا با ایران و ونزوئلا قراردادهایی در حوزه انرژی امضا کند.
به گزارش اسپوتنیک ، پوتین گفت: آنها (آمریکایی ها) در تکاپو هستند تا به هر قیمت با این کشورها (ایران و ونزوئلا) به توافق برسند؛ کشورهایی که خود آمریکایی ها در گذشته علیه شان تحریم های غیر قانونی وضع کردند.
رئیس جمهور روسیه افزود: آنها حاضرند تا با ایران به صلح برسند و فورا تمام اسناد را امضا کنند و همچنین با ونزوئلا. آمریکایی ها به ونزوئلا رفتند تا با آنها مذاکره کنند.
پوتین در بخشی دیگر از سخنانش تصریح کرد که کشورش به تعهدات خود در زمینه تامین انرژی پایبند است و افزود: به صادرات انرژی ادامه می دهیم.
وی یادآور شد: به کشورهای غیر دوست می گویم که ما به تعهدات خود در زمینه انرژی پایبند هستیم.
رئیس جمهور روسیه افزود: غرب تلاش می کند که مسئولیت افزایش قیمت انرژی را به گردن روسیه بیاندازد.
پوتین درخصوص تصمیم آمریکا برای ممنوعیت واردات انرژی از روسیه گفت: نفت صادراتی روسیه به آمریکا بیش از 3 درصد نیست.
رئیس جمهوری روسیه گفت: ما به صادرات انرژی از جمله از طریق خاک اوکراین ادامه می دهیم.
وی با بیان اینکه کشورهای غربی مردم خود را می فریبند و تحریم ها علیه روسیه نامشروع است ، هشدار داد که تحریم ها علیه روسیه باعث افزایش جهانی بهای مواد غذایی خواهد شد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

واعظی: پهنای باند اینترنت ایران به 12 هزار گیگابیت برثانیه می رسد ...
ion.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ اینترنت-آی.تی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت ایران تا پایان امسال به 12 هزار گیگابیت برثانیه افزایش خواهد یافت. ایران آنلاین /Bit (بیت): بیت...ادامه مطلب»

اهم اخبار اقتصادی ایرنا در هفته گذشته؛ لغو تحریم برخی از شرکت های صنع...
irna.ir ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ اقتصاد
تهران- ایرنا- خسارت بیش از 1500میلیارد تومانی حادثه ساختمان پلاسکو، لغو تحریم شمار دیگری از شرکت های مرتبط با صنعت نفت ایران از سوی اتحادیه اروپا و اع...ادامه مطلب»

روحانی در جمع تعدادی از نمایندگان: کسی نمیگویدبرجام هیچ ایرادی ندارد/...
mehrnews.com ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ سیاست
شناسهٔ خبر: 3975304 - چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱ سیاست > مجلس کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری مجلس گفت: عده‌ای به دنبال این هستند که بیان کنند ...ادامه مطلب»

«هواوی» اتهامات آمریکا را رد کرد ...
aftabnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اینترنت-آی.تی
بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان اعلام کرد که بر خلاف آنچه آمریکا مدعی شده، در خصوص ارسال و صادرات تجهیزات به سوریه و برخی کشورهای دیگر هیچ جرم...ادامه مطلب»


EOF