روسیه سرانجام اینستاگرام را فیلتر کرد

روسیه سرانجام اینستاگرام را فیلتر کرد ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ اینترنت-آی.تی

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آنلاین، #اوکراین، #روسیه، #شبکه_اجتماعی، #فیسبوک، #همشهری، #همشهری_آنلاین

بر اساس گزارش نت‌بلاکس شبکه اجتماعی اینستاگرام در حال حاضر در روسیه فیلتر شده و تمامی اپراتورها در حال تکمیل این برنامه هستند.
به گزارش همشهری آنلاین ، درحالی که چند روز پیش صحبت از مسدود شدن اینستاگرام در روسیه مطرح شده بود ، سرانجام این اتفاق رخ داد و محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در این کشور فیلتر شد.
پیش‌تر خبرگزاری اینترفاکس گزارش داده بود ، دادستان‌ها از یک دادگاه روسی خواسته‌اند تا شرکت مادر فیسبوک یعنی متا پلتفرمز را به عنوان یک « سازمان افراطی » معرفی کند.
موضع‌گیری‌های اخیر متا علیه روسیه در وقایع اخیر اوکراین ، اصلی‌ترین دلیل این فیلترشدن می‌تواند باشد.
بر همین اساس ، چندی پیش مسئولان اینستاگرام اعلام کردند که انتشار محتوای خشونت‌آمیز علیه روسیه در این شبکه اجتماعی بلامانع است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

تیم ملی کشتی آزاد ایران قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۲/۱۲/۲۶
ورزش > کشتی- همشهری آنلاین: تیم ملی کشتی آزاد ایران در لس آنجلس آمریکا با شکست مقتدرانه تیم روسیه، برای سومین سال پیاپی قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد...ادامه مطلب»

جانسون، پوتین را به «تمساح» تشبیه کرد ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ سیاست
نخست‌وزیر انگلیس در اظهاراتی توهین‌آمیز، مذاکره با پوتین را به گفت‌وگو با تمساح تشبیه کرد و مدعی شد به همین دلیل مذاکرات صلح اوکراین با روسیه احتمالا ...ادامه مطلب»

کریمه‌ به جدایی از اوکراین رأی داد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۲/۱۲/۲۶ اخبار
جهان > اروپا- همشهری آنلاین: مقام‌های انتخاباتی اعلام کردند که بیش از ۹۶.۷۷ درصد رأی‌دهندگان به نفع پیوستن به روسیه رأی داده‌اند. به گزارش خبرگزاری ...ادامه مطلب»

همایش شیرخوارگان حسینی...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ فرهنگ
دبیر مجمع جهانی علی اصغر (ع) با بیان اینکه در اولین جمعه ماه محرم، چهار هزار مراسم عزاداری در سراسر دنیا برگزار می‌شود، گفت: همایش جهانی حضرت علی اصغر...ادامه مطلب»


EOF