فدرال رزرو مسیر بیت‌کوین را تعیین کرد

فدرال رزرو مسیر بیت‌کوین را تعیین کرد...
asriran.com ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ اقتصاد

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #اتریوم، #ارز_دیجیتالی، #ارزهای_دیجیتالی، #اوکراین، #ایسنا، #بازار، #بایننس، #بایننس_کوین، #بیت_کوین، #بیت‌کوین، #تتر، #تورم، #تولید_ناخالص_داخلی، #جهانی، #دلار، #دوج، #دوج_کوین، #روسیه، #ریپل، #فدرال_رزرو، #پولکا، #پولکا_دوت، #چهارشنبه، #کاردانو

با تصمیم فدرال رزرو ، بیت‌کوین که اغلب به‌ عنوان پوشش تورم یا « طلای دیجیتال » نامیده می‌شود بلافاصله سقوط کرد. معاملات بالای ۴۰هزار و ۴۰۰ دلار قبل از جلسه به قیمت ۳۹ هزار و ۸۴۹ دلار کاهش یافت.
پس از اینکه فدرال رزرو در نشست کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) نرخ بهره را افزایش داد ، بیت‌کوین سقوط کرد.
به گزارش ایسنا و به نقل از بیت‌کوین نیوز ، فدرال رزرو برنامه‌های خود را برای مقابله با تورم فزاینده دنبال کرده و بیت‌کوین در پاسخ به آن ضربه خورده است.
فدرال رزرو پس از ماه‌ها وعده مقابله با فشار تورمی در ایالات‌متحده ، برای اولین بار از سال ۲۰۱۸ نرخ بهره را افزایش داد. این افزایش (افزایش متوسط ‌۲۵ واحد پایه) بلافاصله با سقوط مجدد بیت‌کوین به زیر ۴۰ هزار دلار همراه شد.
در جلسه کمیته بازارهای باز فدرال در روز چهارشنبه ، فدرال رزرو افزایش نگرانی در مورد تورم در زمینه مشکلات زنجیره تامین و جنگ جدید در اوکراین را به‌ عنوان توجیهی برای حرکت خود ذکر کرد. به ویژه ، فدرال رزرو معتقد است که درگیری اوکراین و روسیه به تورم بالاتر و کاهش تولید ناخالص داخلی منجر خواهد شد.
تورم ایالات‌ متحده سال به سال از اکتبر هر ماه افزایش یافته و در ماه گذشته به بالاترین میزان در ۴۰ سال اخیر یعنی ۷.۹ درصد رسیده است.
با تصمیم فدرال رزرو ، بیت‌کوین که اغلب به‌ عنوان پوشش تورم یا « طلای دیجیتال » نامیده می‌شود بلافاصله سقوط کرد. معاملات بالای ۴۰هزار و ۴۰۰ دلار قبل از جلسه به قیمت ۳۹ هزار و ۸۴۹ دلار کاهش یافت.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱.۸۲ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۳.۶۱ درصد بیشتر شده است.
در حال حاضر ۴۲.۷۶ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین است. بیت کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۹۵.۴۲ میلیارد دلار است که ۱۰.۴۳ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۱۳.۲۱ میلیارد دلار است که ۱۳.۸۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۸۰.۹۶ میلیارد دلار است که ۸۴.۸۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
قیمت ارزهای دیجیتالی
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت‌کوین
قیمت: ۴۱ هزار و ۱۰۰.۵۹دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۵۵ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۴۸ درصد افزایش
۲- اتریوم
قیمت: ۲ هزار و ۷۷۰.۱۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۸۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۸۰ درصد افزایش
۳- بایننس کوین
قیمت: ۳۸۳.۶۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۶۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۹۶ درصد کاهش
۴- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد کاهش
۵- سولانا
قیمت: ۸۸.۳۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۶.۰۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۹۴ درصد افزایش
۶- کاردانو
قیمت: ۰.۸۴۲۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۶۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۵۲ درصد افزایش
۷- ریپل
قیمت: ۰.۷۹۱۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۶۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۵۳ درصد افزایش
۸- پولکا دوت
قیمت: ۱۹.۱۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۷۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۹.۷۸ درصد افزایش
۹ - یو اس دی کوین
قیمت: ۰.۹۹۹۶۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش
۱۰- دوج کوین
قیمت: ۰.۱۱۷۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۳۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۷۳ درصد کاهش
---با تصمیم فدرال رزرو ، بیت‌کوین که اغلب به‌ عنوان پوشش تورم یا « طلای دیجیتال » نامیده می‌شود بلافاصله سقوط کرد. معاملات بالای  ۴۰هزار و ۴۰۰ دلار قبل از جلسه به قیمت ۳۹ هزار و ۸۴۹ دلار کاهش یافت. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
صعود بیت کوین به قله ماهانه | پیشتازی دوج کوین ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ اقتصاد
به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از سی‌ان‌بی‌سی نوشت: برای سومین هفته متوالی، جریان ورود سرمایه به بیت کوین مثبت بوده که این خبر بسیار خوبی برای ب...ادامه مطلب»

ادامه صعود ارزهای دیجیتالی ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ اقتصاد
ارزش ارزهای مهم دیجیتالی باز هم افزایش یافت به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از سی‌ان‌بی‌سی نوشت: با افزایش مقبولیت رمزارزها و مشتقات آن ها در بین...ادامه مطلب»

پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال بار دیگر از سطح ۲ تریلیون دلاری عبور کرد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ فرهنگ
سکه بومی کارادنو، «ADA»، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰.۵درصد افزایش قیمت داشته است و ۳۷درصد در هفته گذشته افزایش یافته است. بر اساس داده های کوین‌گکو (CoinGeck...ادامه مطلب»


EOF