حمله با چاقو به 3 روحانی در حرم امام رضا/ یکی از روحانیون جان باخت / ضارب دستگیر شد (فیلم)

حمله با چاقو به 3 روحانی در حرم امام رضا/ یکی از روحانیون جان باخت / ضارب دستگیر شد (فیلم)...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ اخبار

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #آستان، #آستان_قدس_رضوی، #امام، #امام_رضا، #بیمارستان، #حرم، #حرم_امام_رضا، #حضرت، #رمضان، #روحانی، #قدس، #مردم، #مقدس

ضارب بلافاصله بازداشت و تحویل مقامات انتظامی شد.
یک نفر با چاقو به 3 روحانی در صحن حرم امام رضا (ع) حمله کرد. در نتیجه ، یک روحانی زخمی و بیمارستان منتقل شد. روحانی دوم هم جان باخت. فرد مهاجم نیز دستگیر شد.

هنوز هویت مهاجم و انگیزه و دلیل او برای این اقدام مشخص نیست.
به گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی ، همزمان با سومین روز ماه مبارک رمضان ، ساعتی پیش 3 طلبه حاضر در صحن پیامبر اعظم(ص) بافردی که هویت آن در دست بررسی است با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفتند.

با هوشیاری زائران و تلاش عوامل انتظامات و یگان حفاظت حرم مطهر ضارب بلافاصله بازداشت و تحویل مقامات انتظامی شد و مصدومان به سرعت به بیمارستان منتقل شدند.
آستان قدس رضوی ضمن محکومیت این تعرض به ساحت مقدس حضرت رضا علیه السلام و روحانیت معزز ، موضوع را تا حصول نتیجه و شناسایی عوامل پیگیری خواهد کرد و گزارش آن را متعاقبا به اطلاع مردم عزیز خواهد رساند.
https://cdn.asriran.com/files/fa/news/1401/1/16/1364484_598.mp4
---ضارب بلافاصله بازداشت و تحویل مقامات انتظامی شد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
گنجینه‌هایی بی‌نظیر در قطعه‌ای از بهشت/ موزه‌های آستان قدس مقصد گردشگر...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۹/۰۶ تاریخ
مشهد-خبرگزاری مهر: مجموعه بارگاه هشتمین امام شیعیان علاوه بر ایجاد فرصتی برای زیارت، کتابخانه ای کم نظیر و نیز جاذبه های فراوانی برای سیاحت گردشگران د...ادامه مطلب»

در پشت پرده ماجرای هتک حرمت به حرم امام رضا و حضرت معصومه چه می گذرد؟/...
tik.ir ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ فرهنگ
تعطیلی موقت حرم حضرت معصومه (س) و حرم امام رضا (ع) با اعتراض‌هایی همراه بود که نهایتا به هتک حرمت این دو حرم مقدس تبدیل شد. در قم معترضان درب حرم را ش...ادامه مطلب»

با پیکر رضاشاه چه کنیم؟ ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ تاریخ
«من با آن‌ که مطمئن هستم برای انتشار این نوشته ناسزاهای بسیاری خواهم شنید اما بنابر وظیفه روشنفکری و برای مصالح جمهوری اسلامی و آینده این سرزمین، این ...ادامه مطلب»

دلخوشی‌های کوچک ممنوعه در ایران ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ فرهنگ
بعضی کارها دلخوشی‌های کوچکی است برای کسانی که ته‌مانده‌های امیدشان را بغل کرده‌اند و نمی‌خواهند به این راحتی از اصلاح و تغییر و پیشرفت ناامید شوند. ام...ادامه مطلب»

۸ شگفت ‌انگیز سیاست ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ مردم
سیاست در جمهوری اسلامی چهره‌های زیادی را در این ۴۲ سال به خود دیده است؛ از سیاسیون محافظه‌کار، تا سیاست‌مداران رادیکال، از منتقدان داخل نظام تا معاندا...ادامه مطلب»


EOF