آماده باش در انگلیس | برای جنگ جهانی سوم آماده شوید

آماده باش در انگلیس | برای جنگ جهانی سوم آماده شوید ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ارتش

کلیدواژه ها:#Hamshahrionline.ir، #آنلاین، #ارتش، #اروپا، #انگلیس، #اوکراین، #بوریس_جانسون، #جنگ_جهانی_سوم، #جهانی، #دولت، #دیلی_میل، #روسیه، #عیار، #فرمانده_کل، #قاره‌ای، #مسلح، #نخست_وزیر، #نظامی، #همشهری، #همشهری_آنلاین، #وزیر، #ولودیمیر_زلنسکی

فرمانده کل نیروهای مسلح انگلیس به نیروهای نظامی این کشور اعلام کرد که با توجه به درگیری ها در اوکراین ، برای یک رویارویی تمام عیار در اروپا آماده شوند.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دیلی میل ، « سر پاتریک سندرز » فرمانده کل نیروهای مسلح انگلیس که در هفته جاری به این سمت منصوب شده است ، اعلام کرد که نیروهای این کشور باید برای نبرد مجدد در اروپا به دلیل جنگ جهانی سوم ، آماده شوند.
وی با ادعای اینکه عملیات نظامی روسیه در اوکراین ثبات جهانی را متزلزل کرده است ، به نیروهای مسلح انگلیس در این رابطه هشدار داد: ما نسلی هستیم که باید ارتش را برای جنگ دوباره در اروپا آماده کنیم.
سندرز در پیامی در این باره نوشت: من اولین فرمانده ستاد کل ارتش از سال ۱۹۴۱ هستم که فرماندهی ارتش را در سایه جنگ زمینی در اروپا که شامل یک قدرت قاره‌ای می‌شود ، به عهده می‌گیرد. مقیاس تهدید پایدار روسیه نشان می‌دهد که ما وارد عصر جدیدی از ناامنی شده ایم.
وی ادامه داد: وظیفه اصلی من این است که ارتش مان را تا جای ممکن مرگبار و مؤثر کنم. اکنون زمان این مسئله است و می‌توانیم از این فرصت استفاده کنیم.
اظهارات وی در حالی بیان می‌شود که دولت انگلیس در روز جمعه اعلام کرد که « بوریس جانسون » نخست وزیر این کشور برای دومین بار متوالی از زمان آغاز عملیات نظامی روسیه در اوکراین ، به صورت کاملاً سرزده و اعلام نشده وارد اوکراین شده و با « ولودیمیر زلنسکی » رئیس جمهور این کشور دیدار و گفتگو کرده است.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

مناقشه قره باغ علیا، زخمی کهنه که سر باز کرده است...
fa.euronews.com ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ تاریخ
در بهار گذشته درگیری های شدیدی بین شبه نظامیان ارمنی جمهوری خود خوانده قره باغ علیا (قره باغ کوهستانی یا ناگورنو قره باغ) و نیروهای ارتش جمهوری آذربای...ادامه مطلب»

تیم کشتی آزاد ایران در پیکارهای جهانی چهارم شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
همشهری آنلاین: تیم ملی کشتی آزاد ایران در پیکارهای کشتی جهانی سال ۲۰۱۹ در قزاقستان با یک طلا، یک نقره و ۲ برنز و ۹۳ امتیاز در رده چهارم جهان قرار گرفت...ادامه مطلب»

تاسیس حزب توده ایران...
fa.wikipedia.org 02/10/1941 تاریخ
بلافاصله پس از تبعید رضاشاه پهلوی و آزادی زندانیان سیاسی، عده‌ای از اعضای جوان‌تر «۵۳ نفر» مارکسیست مشهور، از جمله ایرج اسکندری، بزرگ علوی، عبدالحسین ...ادامه مطلب»

ویدئو ۱۸+ | اعدام ۲۲ کماندوی تسلیم‌شده افغان توسط طالبان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ ارتش
ویدئویی که سی‌ان‌ان از اعدام ۲۲ کماندوی افغان هنگام تسلیم شدن به طالبان منتشر کرده، انتقادها را از عقب‌نشینی نیروهای آمریکایی از افغانستان به اوج رسان...ادامه مطلب»


EOF