افشای اختلاس‌های چند هزار میلیاردی در بنیاد شهید

افشای اختلاس‌های چند هزار میلیاردی در بنیاد شهید...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ اخبار

کلیدواژه ها:#Asriran.com، #اختلاس، #بانک_دی، #تسنیم، #تومان، #مقدس، #هاشمی، #کوثر

متأسفانه بنیاد شهید در این سال‌های اخیر هم که به آفت‌های زیادی گرفتار شده است ، مثلاً یک گروه عمده‌ای از مدیران بانک دی دستگیر شدند و در زندان هستند
رییس بنیاد شهید گفت: فقط یکی از شرکت‌های بنیاد شهید حدود ۵ هزار میلیارد تومان اختلاس انجام داده است.
امیرحسین قاضی زاده هاشمی رییس بنیاد شهید گفت: هنوز ما حجم خساراتی را که وارد شده است و اختلاس‌هایی را که اتفاق افتاده است نمی‌دانیم.
روز‌های گذشته مدیرعامل فعلی بانک دی ، پیش من بود و گزارش می‌داد ، فقط یکی از شرکت‌ها حدود ۵ هزار میلیارد تومان اختلاس انجام داده است.
رییس بنیاد شهید در گفتگو با تسنیم ، گفت: متأسفانه بنیاد شهید در این سال‌های اخیر هم که به آفت‌های زیادی گرفتار شده است ، مثلاً یک گروه عمده‌ای از مدیران بانک دی دستگیر شدند و در زندان هستند.
قاضی زاده هاشمی گفت: هنوز ما حجم خساراتی را که وارد شده است و اختلاس‌هایی را که اتفاق افتاده است نمی‌دانیم.
روز‌های گذشته مدیرعامل فعلی بانک دی ، پیش من بود و گزارش می‌داد ، فقط یکی از شرکت‌ها حدود ۵ هزار میلیارد تومان اختلاس انجام داده است ، می‌گفت "آن‌قدر این موضوع بزرگ بوده است که دیگر ما از دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی خواستیم بیایند ، ورود کنند و موضوع را بررسی کنند. "
وی افزود: این فقط یک نمونه از بانک دی بود ، حالا همین مسائل در مجموعۀ کوثر یا در مجموعۀ صندوق ذخیره شاهد و جا‌های مختلفی که اخبارش هر از چند گاهی به گوش می‌رسد ، هم تا حدی وجود دارد ، در حالی که این مجموعۀ انقلابی ، مقدس و وابسته به شهدا ، باید پاک‌ترین و تمیزترین سازمان باشد.
---متأسفانه بنیاد شهید در این سال‌های اخیر هم که به آفت‌های زیادی گرفتار شده است ، مثلاً یک گروه عمده‌ای از مدیران بانک دی دستگیر شدند و در زندان هستند ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرونده ای بزرگ تر از سلطان سکه و اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی: از قائم...
asriran.com ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ اخبار
مردم پاسخی برای این سوال ها ندارند ولی همین اندازه می دانند که موضوع آنقدر جدی و گسترده و اسفناک بوده است که متهم را با روش های اطلاعاتی از خارج برگر...ادامه مطلب»

وام 20 میلیون تومانی برای آنها که در خانه کار می‌کنند ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۸/۱۱ اقتصاد
وام 20 میلیون تومانی برای آنها که در خانه کار می‌کنند همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: سقف وامهای کم بهره برای مشاغل خانگی 15 تا 20 م...ادامه مطلب»

۸ شگفت ‌انگیز سیاست ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ مردم
سیاست در جمهوری اسلامی چهره‌های زیادی را در این ۴۲ سال به خود دیده است؛ از سیاسیون محافظه‌کار، تا سیاست‌مداران رادیکال، از منتقدان داخل نظام تا معاندا...ادامه مطلب»

قسط ماهانه وام ده میلیونی کالا چقدر است؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ اخبار
محاسبات بانکی نشان می دهد، اقساط تسهیلات 10 میلیون تومانی با سود 12 درصد و بازپرداخت دو ساله، هر ماه حدود 470 هزار تومان است و وام گیرنده بیش از 11 می...ادامه مطلب»

فرزندان جان‌باختگان جنگ از محسن رضایی شکایت می‌کنند ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ رسانه
توئيت کربلای۴ محسن رضایی سر و صدای زیادی در فضای مجازی ایران برپا کرد. چنانچه تا کنون ۲۸۰۰ پرسش و انتقاد و نظر پای همان توئیت نوشته شده است. در این گز...ادامه مطلب»


EOF