Searchسوریه به حمله ائتلاف آمریکا واکنش نشان داد

سوریه به حمله ائتلاف آمریکا واکنش نشان داد...
fa.alalam.ir ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ ارتش

کلیدواژه ها:Fa.alalam.ir، ارتش، العالم، القاعده، داعش، سوریه، قانونی، مقدس، نظامی

یک منبع نظامی سوریه حمله ائتلاف بین المللی به ارتش این کشور را بیانگر پوچی ادعاهای ائتلاف درخصوص مبارزه تروریسم دانست.
العالم - سوریه
این منبع نظامی سوریه با اشاره به حمله دیروز پنجشنبه ائتلاف بین المللی به یک مرکز نظامی ارتش سوریه در جاده التنف در این کشور و شهید شدن شماری از نیروها و به بار آمدن خسارت های مادی تصریح کرد:
این تعدی و حمله آشکار بیانگر پوچی ادعادهای ائتلاف در مبارزه با تروریسم است. بی شک این حمله حقیق طرح صهیونیستی – آمریکایی در منطقه را نشان می دهد. در همین حال ، تلاش برای توجیه این تجاوزگری با طرح این ادعا که نیروهای یاد شده به هشدار برای متوقف کردن پیشروی خود پاسخ نداده اند ، به طور کامل مردود و غیرقابل قبول است.
وی گفت: ارتش سوریه به نبرد علیه تروریسم در خاک خود ادامه می دهد و هیچ طرفی حق ندارد که مسیر و نوع عملیات ارتش سوریه علیه گروههای تروریستی و در راس آنها داعش و القاعده را تعیین کند. کسی که مدعی مبارزه با تروریسم است باید حملات خود را متوجه تروریسم کند و نه ارتش سوریه که تنها نیروی قانونی است که با هم پیمانان و دوستان خود با تروریسم می جنگد.
این منبع تاکید کرد که تلاش های ائتلاف ارتش سوریه را مرعوب نخواهد کرد تا دست از وظیفه مقدس خود بردارد.
---یک منبع نظامی سوریه حمله ائتلاف بین المللی به ارتش این کشور را بیانگر پوچی ادعاهای ائتلاف درخصوص مبارزه تروریسم دانست. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

وزیر دفاع:دیپلماسی دفاعی ابزاری موثر در پیشبرد اهداف و سیاست های خارجی...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ اخبار
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از دیپلماسی دفاعی بعنوان ابزاری موثر در پیشبرد اهداف و سیاست های خارجی جمهوری اسلامی ایران یاد کرد. به گزارش پایگاه...ادامه مطلب»

محسن رضایی: برخی مخالفان برجام مشکوکند ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ اخبار
بیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مخالفان بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی دو دسته اند؛ برخی از آنها از روی دلسوزی سخن می گویند اما برخی از آنها مشکوکند ...ادامه مطلب»

اتحاد شوم علیه قاسم سلیمانی برای نجات داعش ...
alef.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ ارتش
عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان سعودی هفته گذشته با اشاره به حضور ایران و قاسم سلیمانی در عملیات آزادسازی فلوجه، این اقدام را مبارزه با مردم عراق توصیف...ادامه مطلب»

اسناد همراهی آمریکا با حملات شیمیایی عراق علیه ایران...
bbc.com ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ تاریخ
اطلاع آمریکا از قصد عراق برای استفاده از تسلیحات شیمیایی علیه نیروهای ایرانی به گفته وبسایت نشریه فارین پالیسی (سیاست خارجی) چاپ واشنگتن، آمریکا در ج...ادامه مطلب»


EOF