Search ساخت پیچیده‌ترین پل و روگذر جهان با ۲۰ رمپ +تصاویر

ساخت پیچیده‌ترین پل و روگذر جهان با ۲۰ رمپ +تصاویر ...
snn.ir ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ اخبار

کلیدواژه ها:#Snn.ir، #حمل_و_نقل، #خبرگزاری_دانشجو، #طراحی، #غربی، #ناوبری، #چین

پیچیده‌ترین پل روگذر جهان در شهر « چونگ‌کینگ » (Chongqing) ساخته شده است.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو ، پیچیده‌ترین پل روگذر جهان در شهر « چونگ‌کینگ » (Chongqing) در جنوب غربی چین طراحی شده است که برای پاسخگویی به نیازهای حمل و نقل یکی از بزرگترین شهر‌های این کشور ساخته شده است.
به گفته یکی از طراحان این پل روگذر ، با وجود پیچیدگی بسیار زیاد این پل رانندگان با کمک نشانه‌های راه و سیستم‌های ناوبری مسیر خود را از دست نمی‌دهند.
بر اساس گزارش تلگراف ، پل روگذر Huangjuewan Overpass در منطقه نانان چین در حالی به بهره‌برداری رسیده است که با پنج ورودی ، ۲۰ رمپ و ۸ راه ارتباطی به خروجی‌های مختلف دسترسی گسترده‌ای را ایجاد کرده است..

http://snn.ir/files/fa/news/1396/7/25/85437_916.jpeg

--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

شاسی بلند جدید ایران : مشخصات جک s2 محصول جدید کرمان خودرو ...
news.mashingardi.com ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ خودرو
جک s2 محصولی جدید و کراس اور است که به تازگی توسط کرمان خودرو وارد کشور شده است . برای آشنایی بیشتر با این خودرو با ماشین گردی همراه شوید . عکس جک s2 ...ادامه مطلب»

پیشرفت 7 درصدی طرح ملی قطار پرسرعت/ وضعیت ایران در میان کشورهای آسیای...
snn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ خودرو
بازیار در گفت‌وگو با «خبرگزاری دانشجو» خبر داد: پیشرفت 7 درصدی طرح ملی قطار پرسرعت/ وضعیت ایران در میان کشورهای آسیایی پروژه ملی قطار پرسرعت که از ...ادامه مطلب»

برگزاري اولين دوره كنكور سراسري در كشور توسط وزارت علوم(1348 ش)...
rasekhoon.net 02/08/1969 تاریخ
برگزاری اولین دوره كنكور سراسری در كشور توسط وزارت علوم(1348 ش) کنکور یا کانکور (به فرانسوی: Concours)، نام آزمونی است که برای سنجش آموزش‌های داوطلبان...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»


EOF