کلیپ جنجالی شهرزاد میرقلی خان

کلیپ جنجالی شهرزاد میرقلی خان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ اخبار

کلیدواژه ها:#Donya-e-eqtesad.com، #اسلامی، #امام، #ایرانی، #تراکتورسازی، #توییتر، #جمهوری_اسلامی، #خان، #زنان_ایرانی، #سپاهان، #شبکه‌های_اجتماعی، #شهرزاد_میرقلی‌خان، #صدا_و_سیما، #علی_مطهری، #مجازی، #محمد_سرافراز، #ورزش، #وزیر، #پرسپولیس

این هفته چند ویدئوی جنجالی در فضای مجازی پربیننده و در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. یکی از این ویدئوها مربوط به ماجرای شهرزاد میرقلی‌خان و محمد سرافراز رئیس اسبق رسانه ملی بود که دی ماه ۹۴ هم خبرساز شده بودند.
در این کلیپ میرقلی خان در صفحه فیس‌بوک خود خروج محمد سرافراز از کشور برای رساندن اسنادی که او « محرمانه » می‌خواندشان را اعلام می‌کند؛ در ادامه این کلیپ میرقلی‌خان رسما مدعی می‌شود که « فلش درایو‌های خارج شده از کشور ۱۵۰۰ برابر ارزشمندتر از اسنادی است که به دستش رسیده » است. محمد سرافراز درباره این فیلم و پرونده‌های موجود در آن گفت: « اسنادی که دو هفته پیش تحویل خانم میرقلی خان دادم ، مربوط به پنج سال زندان و مکاتبات ایشان با دادگاه‌های آمریکا به اتهام تلاش برای خرید دوربین‌های دید در شب است » . از سال ۹۴ به بعد ، نام شهرزاد میرقلی‌خان به‌واسطه انتشار کلیپ‌ها و مطالبی علیه برخی از مسوولان امنیتی جمهوری اسلامی ، به هشتگی بیننده در شبکه‌های اجتماعی مختلف به‌ویژه توییتر تبدیل شده است. هرچند ابعاد ماجراهای میرقلی خان همچنان مبهم و پیچیده باقی مانده است. از سوی دیگر انتشار فیلم‌هایی از حوادث تلخ حواشی بازی پرسپولیس و سپاهان که به مرگ یک نفر و مجروح شدن نزدیک به ۳۰۰ نفر منجر شد ، بخشی از فضای مجازی را به خود اختصاص داد. درگیری شدید میان هواداران دو تیم و پخش تصاویری از پرتاب سنگ و صندلی موجب شد تا علی مطهری بگوید که شاید جا داشته باشد که وزیر ورزش و جوانان استیضاح شود. برخی از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی هم از بازی این تیم در مقابل تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام ابراز نگرانی کردند. فیلم دیگری که مورد توجه کاربران قرار گرفت ، سوال متفاوت یک مجری صدا و سیما از مردان و زنان ایرانی و خارجی درباره گفتن جمله دوستت دارم به همسرانشان بود.
---این هفته چند ویدئوی جنجالی در فضای مجازی پربیننده و در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. یکی از این ویدئوها مربوط به ماجرای شهرزاد میرقلی‌خان و محمد سرافراز رئیس اسبق رسانه ملی بود که دی ماه 94 هم خبرساز شده بودند. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
دلخوشی‌های کوچک ممنوعه در ایران ...
isna.ir ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ فرهنگ
بعضی کارها دلخوشی‌های کوچکی است برای کسانی که ته‌مانده‌های امیدشان را بغل کرده‌اند و نمی‌خواهند به این راحتی از اصلاح و تغییر و پیشرفت ناامید شوند. ام...ادامه مطلب»

ایرانی ها در گوگل دنبال چه می گردند؟...
web.zeytooni.com ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ اینترنت-آی.تی
در روزگار زندگی روی اینترنت، هر جست و جو یک اعتراف است و هر موتور جست و جو، یک کشیش مجازی برای ثبت اعتراف ها. هر روز میلیون ها نفر در سراسر کره زمین، ...ادامه مطلب»

گزارش کامل فارس از مراسم افتتاحیه «پارلمان دهم» زنگ آغاز مجلس دهم به ص...
farsnews.com ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ اخبار
گزارش کامل فارس از مراسم افتتاحیه «پارلمان دهم» زنگ آغاز مجلس دهم به صدا درآمد/ رهبر انقلاب:سنگری برابر افزون‌خواهی استکبار بسازید/ روحانی:برای رفع فق...ادامه مطلب»

اختلال در اینستاگرام و تلگرام تصمیم مقطعی است/دولت مقابل متعارضان به ا...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ سیاست
معاون سیاسی وزیر کشور با تاکید بر اینکه دولت با تمام اقتدار مقابل متعرضان به مال و اموال عمومی مردم ایستادگی می‌کند، درباره اختلال در اینستاگرام و تلگ...ادامه مطلب»

ضرغامی از خرداد 83 تا آبان 93/ رسانه ملی یک دهه چگونه اداره شد - خبرگز...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۸/۱۴ سیاست
عزت‌الله ضرغامی پس از بیش از 10 سال مدیریت رسانه ملی آخرین روزهای حضور خود در سازمان را پشت سر می‌گذارد و همین امر دلیلی شد تا مروری بر عملکرد وی داشت...ادامه مطلب»


EOF