سومین حمله پهپادی یمنی ها به فرودگاه نجران/ سامانه پاتریوت زده شد

سومین حمله پهپادی یمنی ها به فرودگاه نجران/ سامانه پاتریوت زده شد ...
khabaronline.ir ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ ارتش

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #ارتش، #خبر، #سلاح، #عربستان، #موفقیت، #نجران، #نظامی، #پهپاد، #یمنی

مهر نوشت: یک منبع نظامی یمنی از عملیات موفق جدید یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن که طی آن سامانه پاتریوت این فرودگاه هدف قرار گرفت ، خبر داد.
به نقل از المسیره ، یگان پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن برای سومین بار طی ۷۲ ساعت گذشته ، فرودگاه نجران را آماج حملات خود قرار داد.
یک منبع نظامی یمنی اعلام کرد: سامانه پاتریوت فرودگاه نجران هدف قرار گرفته است.به گفته این منبع یمنی؛ این حمله با پهپاد قاصف کی ۲ انجام شده است و عملیات کاملاً موفقیت آمیز بوده است.
این در حالی است که روز گذشته نیز آشیانه‌های جنگنده‌های فرودگاه نجران هدف قرار گرفته بود و روز سه شنبه نیز انبار سلاح و مهمات این فرودگاه هدف قرار گرفته بود.
عملیات پهپادی جدید پس ازعملیات بزرگ که با هفت پهپاد تأسیسات نفتی عربستان را هدف قرار داد ، رخ می‌دهد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

توسعه صنایع موشکی یمن، کابوس سعودی ها ...
jomhourieslami.com ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ارتش
صفحه جهان - تاریخ: 31-05-1395, 00:01 رژیم سعودی به دلیل هراس ازموشک‌های یمنی بود که ازهمان آغاز جنگ علیه یمن روزانه با ده‌ها سورتی پرواز بمب افکن‌های ...ادامه مطلب»

جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوای تبریز برگزار شد...
ara-news.ir ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ طبیعت
به دلیل غلظت آلودگی هوای تبریز، جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا روز چهارشنبه در فرمانداری این کلان شهر برگزار شد. به گزارش آرانیوز، فرماندار تبری...ادامه مطلب»

بازخوانی 30 خرداد 1360؛ چرا پارتیزان‌های خلقی علیه مردم ایران دست به ا...
mashreghnews.ir ۱۳۶۰/۰۳/۳۰ تاریخ
در سه سال اول، مشکلاتی نظیر شورش‌های جدایی‌طلب، کودتا، تظاهرات خیابانی و ... باعث ناامنی در فضای داخلی کشور شده بود. یکی از گروه‌های که تا سال 1360 به...ادامه مطلب»

روسیه سامانه اس 300 به روز شده را تحویل ایران می دهد ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۵/۳۰ اخبار
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از تحویل سامانه اس 300 به روز شده از سوی روسیه به جمهوری اسلامی ایران خبر داد. وزیر دفاع با بیان اینکه سازمان صنایع...ادامه مطلب»


EOF