Searchمیزبانی

پای آب بسته‌بندی وارداتی به ایران باز شد/ محصولات ۲۰ هزار تومانی فرانس...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ واردات-صادرات
با صدور مجوز جهت واردات آب‌های بسته‌بندی آشامیدنی، در حال حاضر محصولات فرانسوی با قیمت ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان در بازار عرضه شده است. پیمان فروهر – دبیر ا...ادامه مطلب»

فرمانده کل سپاه: فعلا برای حفظ وحدت سکوت می کنیم ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ ارتش
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه «صاحب تفنگ که سهل است، ما صاحب موشک‌های دشمن شکن هستیم و آن‌ها را علیه دشمنان و برای حفاظت از نظام، مردم و امنیت ایران ا...ادامه مطلب»

کنفرانس مطبوعاتی وزرای خارجه ایران و آلمان...
dolat.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ سیاست
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و آلمان پس از دیدار و گفتگوی خصوصی در یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی حاضر شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محم...ادامه مطلب»

هلند در نسل‌کشی سربرنیتسا مقصر شناخته شد ...
mehrnews.com ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ ارتش
شناسهٔ خبر: 4015637 - سه‌شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶ بین الملل > اروپا دادگاه عالی هلند دولت این کشور را در رابطه با کشتار ۳۰۰ مرد بوسنیایی در شهر سربرنی...ادامه مطلب»

جرایم دیرکرد حقوق دولتی معادن تا پایان سال ۹۵ بخشیده می‌شود + شرایط ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ اخبار
در حالی که حقوق دولتی یکی هزینه های وارد بر معادن است که موضوع مقدار و نحوه پرداخت آن همیشه مورد مناقشه بوده، مصوبه دیروز هیات دولت از بخشودگی جرایم د...ادامه مطلب»

با قابلیت ترکیب توانایی‌های نیمکره‌های راست و چپ مغز انجام شد؛ ساخت ی...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ اینترنت-آی.تی
شرکت آی‌بی‌ام به همراه آزمایشگاه تحقیقات نیروی هوایی امریکا به دنبال ساخت یک ابررایانه مجهز به هوش مصنوعی با الهام از شبکه عصبی مغز انسان است. به گزار...ادامه مطلب»

ظریف فردا به اروپا می‌رود ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ اخبار
بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه گفت: وزیر امور خارجه فردا برای دیدار و رایزنی با مقامات آلمان و ایتالیا به اروپا سفر می‌کند. به گزارش ایسنا، قاسمی افز...ادامه مطلب»

ابراز امیدواری سفیر انگلیس در تهران نسبت به اعزام سرمایه‌گذاران بیشتر ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ اخبار
سفیر انگلیس در ایران گفت: امید است براساس روابط جاری بتوان سرمایه‌گذاران بیشتری را به کشور ایران اعزام کرد. به گزارش ایسنا، نیکلاس هاپتون، سفیر انگلست...ادامه مطلب»

تولید پانسمانی برای کاهش فوری دردهای دندانی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ سلامت
محققان مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، با استفاده از هیدروکسید کلسیم پانسمانی برای کاهش دردهای دندانی با خاصیت ضدپوسیدگی تولید کردند. به گزارش ایس...ادامه مطلب»

دی‌میستورا: شاید حل ۳۰ سال جنگ اروپا از بحران سوریه آسان‌تر بود ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ اخبار
فرستاده سازمان ملل به سوریه نسبت به پیشبرد روند صلح در سوریه در جریان نشست گروه ۲۰ ابراز امیدواری کرد. این در حالی است که قرار است دونالد ترامپ و ولاد...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF