جستجو: ماه=11-نوامبر روز=08

اعدام "سيدحسين امامي" عضو جمعيت فدائيان اسلام به جرم ترور "عبدالحسين ه...
rasekhoon.net 08/11/1949 تاریخ
اعدام "سیدحسین امامی" عضو جمعیت فدائیان اسلام به جرم ترور "عبدالحسین هژیر" (1328ش) پس از برگزاری انتخابات فرمایشی مجلس مؤسسان، شاه دستور برگزاری انتخا...ادامه مطلب»

محاكمه "دكتر محمدمصدق" پس از كودتاي 28 مرداد توسط دولت نظامي (1332ش)...
rasekhoon.net 08/11/1953 تاریخ
محاكمه "دكتر محمدمصدق" پس از كودتای 28 مرداد توسط دولت نظامی (1332ش) یك روز پس از كودتای 28 مرداد 1332ش دكتر محمد مصدق، نخست وزیرِ بركنار شده، خود را ...ادامه مطلب»

دستور "امام خميني"(ره) در مورد عدم مذاكره با فرستاده كارتر درباره گروگ...
rasekhoon.net ۱۳۵۸/۰۸/۱۷ تاریخ
دستور "امام خمینی"(ره) در مورد عدم مذاكره با فرستاده كارتر درباره گروگان ‏ها (1358 ش) روز 13 آبان 58 (مطابق با چهارم نوامبر 79) لانه جاسوسی امریکا اشغ...ادامه مطلب»

پروژه‌های میلیاردی چه سهمی از گیشه سینما دارند؟ فاخر 2 میلیونی!...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۲/۰۸/۱۷ هنر
فیلم‌های فاخری که در پنج سال اخیر تولید و اکران شده‌اند در مقایسه با فیلم‌های پرفروش همان سال اغلب شکست خورده‌اند. به گزارش خبرآنلاین از میان تمامی ...ادامه مطلب»

پشت پرده تولید و قاچاق «شیشه» در ایران ...
isna.ir ۱۳۹۲/۰۸/۱۷ فرهنگ
چند سالی است که شیشه تنها به جسم شفافی گفته نمی‌شود که نور را از خود عبور می‌دهد. این روزها شیشه تنها سیاهی به بار می‌آورد و بس. عنوان شیشه‌ به ماده‌...ادامه مطلب»

تصویر قدح؟ افکارنيوز - نگاهی به پشت اسکناس ۵۰۰ تومانی...
afkarnews.ir ۱۳۹۲/۰۸/۱۷ ارتش
یک کارشناس اموال فرهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: طرح‌های چاپ‌شده در پشت اسکناس‌های پنج‌هزار ریالی، نقوشی اصیل هستند که به منطقه‌ی آوه در ارا...ادامه مطلب»

افکارنيوز - هادی ساعی تکاور نیروی دریایی شد+عکس...
afkarnews.ir ۱۳۹۲/۰۸/۱۷ هنر
هادی ساعی که این روزها مشغول بازی در پروژه ملی "مرواریدهای خلیج‌فارس" است نقش خود را در این فیلم یک تکاور نیروی دریایی ارتش در دوران دفاع مقدس توصیف ک...ادامه مطلب»

افکارنيوز - بلاتر در حال میل زدن! +عکس...
afkarnews.ir ۱۳۹۲/۰۸/۱۷
پس از برگزاری مراسم ورزش باستانی مجری برنامه از رئیس فیفا خواست بیاید و یکی از میل های باستانی را بلند کند. به گزارش افکارنیوز،مراسم افتتاح فستیوال مد...ادامه مطلب»

مجله مهر - تیرانداز ناشناس رابطه ایران و آذربایجان را شکرآب کرد...
webzine.mehrnews.com ۱۳۹۲/۰۸/۱۷ سیاست
همه چیز از شلیک یک تیر شروع شد. تیری که فرد ناشناسی در مرز پلدشت به سمت یک تراکتور شلیک کرد و به خطا رفت. بعد از آن، رابطه کشورهای دو طرف مرز شکرآب ش...ادامه مطلب»

مجله مهر - سیاستمدارانی که به درد بی محلی کردند /عکس...
webzine.mehrnews.com ۱۳۹۲/۰۸/۱۷ تاریخ
محمدجواد ظریف تنها مقام ایرانی نبود که با وضعیت جسمی نامساعد ماموریت سیاسی خود را انجام داد. پیش از او مقامات دیگر هم بودند که در وضعیت نامساعد جسمی،...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF