جستجو: ماه=01-ژانویه روز=12

نخستین عکس از اعدام با صندلی الکتریکی ...
ayam.jamejamonline.ir 12/01/1928 تاریخ
عکسی که می‌بینید، مشهورترین عکس نشریات تابلویید (زرد) دهه ۱۹۲۰ محسوب می‌شود. این عکس اعدام «روث اشنایدر» را در ۱۲ ژانویه سال ۱۹۲۸ با صندلی الکتریکی ن...ادامه مطلب»

نگرانی آمریکا از عجله ایتالیایی ها برای ورود به ایران: این کشور در حال...
entekhab.ir ۱۳۹۲/۱۰/۲۲ اقتصاد
مقامات امریکایی نگرانند که عجله دولت ایتالیا برای ورود به بازار ایران می تواند سرعت سقوط تحریم های بین الملی علیه این کشور را سرعت ببخشد و از طرف دیگر...ادامه مطلب»

خبرهای جدید از "لورا و البرز" دو پلنگ زخم خورده ایران (+عکس)...
asriran.com ۱۳۹۲/۱۰/۲۲ طبیعت
داستان این دو پلنگ زخم خورده اما با شکوه ایرانی در دو نقطه مختلف از کشور شرح دردناک گونه های جانوری ایران است، جانورانی که با همه زیبایی و شکوهشان قدر...ادامه مطلب»

"شکار" جنایت علیه محیط زیست است ؛ ممنوع کنید...
asriran.com ۱۳۹۲/۱۰/۲۲ طبیعت
معنی ندارد که فردی که مثلاً پزشک ، تاجر ، مغازه دار ، روزنامه نگار ، مهندس و ... است ، تفنگ شکاری داشته باشد و بعد هم پروانه ای بگیرد و در کوه و دشت و...ادامه مطلب»

افکارنيو...
afkarnews.ir ۱۳۹۲/۱۰/۲۲ فرهنگ
فرصت استثنایی! تسهیلات جدید و آزادسازی واردات بیش از ۳۲۰۰ قلم کالا – ۱۳۹۳ 11/22/2014 info دیدگاهی بنویسید ویرایش فرصت استثنایی! تسهیلات جدید و آزادس...ادامه مطلب»

مانور مقابله با شرایط اضطراری در سایت نطنز برگزار شد ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۱۰/۲۲ اخبار
همزمان با سالگرد شهدای صنعت هسته‌ای؛ مانور مقابله با شرایط اضطراری در سایت نطنز برگزار شد مانور مقابله با شرایط اضطراری و مدیریت بحران همزمان با سالگ...ادامه مطلب»

اصلاحیه قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی ابلاغ شد ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۱۰/۲۲ اخبار
از سوی رئیس جمهوری : اصلاحیه قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی ابلاغ شد رئیس جمهوری «قانون اصلاح ماده(5) قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی» را بر...ادامه مطلب»

گفت و گو با حجت الاسلام خادمیان؛ ماجرای «روحانی زرد پوش» چه بود؟ ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۱۰/۲۲ فرهنگ
مجله مهر > گزارش ویژه در روزهای گذشته عکسی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و همه با تعجب تصویر روحانی را به یکدیگر نشان می دهند که لباس و نعلین ...ادامه مطلب»

ایرانچهر » آرشیو » ایران‌ستیزی علم ایران‌شناسی را به محاق برده است ...
iranchehr.com ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ سیاست
اشاره : « توموکو شیمویاما » که هم‌اکنون نام پرستو شادپیام را برای خود برگزیده، پیش از اقامت در ایران، استادیاری تاریخ ایران و زبان فارسی دانشگاه توکیو...ادامه مطلب»

برد منصوریان و استقلال مقابل دایی سکونشین...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین: استقلال نیم فصل دوم لیگ برتر را با برد مقابل نفت تهران آغاز کرد. پیروزی یک بر صفر در برابر نفت. به گزارش ایسنا، در ادا...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF