Searchمیزبانی جستجو: ماه=02 روز=13

درگذشت علی میرزا خان فرزند نادر شاه در اتریش ...
fa.wikipedia.org 13/02/1824 تاریخ
علی میرزا خان یا «مصطفی علی میرزا خان»، با نام و لقب اشرافی اتریشی «Freiherr Johann Joseph von Semlin» (بارون یوهان یوزف سملینی)، زاده ۱۷۳۶ م (۱۱۱۵ خو...ادامه مطلب»

مروری بر واپسین ساعات عمر روزنامه‌نگار نامدار دهه 20 جزئیات قتل روزنام...
farsnews.com 13/02/1948 تاریخ
شبانگاه پنجشنبه 23 بهمن ماه 1326،محمد مسعود روزنامه نگار افشاگر و نامدار معاصر، به ضرب گلوله‌ای در برابر چاپخانه مظاهری تهران کشته شد. به گزارش خبرگزا...ادامه مطلب»

وزیر علوم: قائل به تفکیک جنسیتی نیستیم ...
snn.ir ۱۳۹۲/۱۱/۲۴ فرهنگ
وزیر علوم، تحقیقات و با اشاره به تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها گفت: ما قایل به تفکیک جنسیتی نیستیم اما اگر منطقه و دانشگاهی درخواست داشته باشد، می تواند...ادامه مطلب»

پرطرفدار و کم طرفدارترین رشته های دانشگاهی ...
jahannews.com ۱۳۹۲/۱۱/۲۴ طبیعت
به گزارش جهان به نقل از مهر، امین حکیم با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات در فراخوان بهمن ماه جذب هیأت علمی تا ۳۰ بهمن ماه تمدید شده، تاک...ادامه مطلب»

مقایسه جالب میان درآمد پزشکان متخصص در ایران و غرب ...
jahannews.com ۱۳۹۲/۱۱/۲۴ سلامت
به گزارش جهان، درآمد بسیار بالای پزشکان متخصص در ایران که بیش از ۳۰ برابر درآمد سرانه کشور و چندین برابر درآمد پزشکان عمومی است منجر به افزایش شکاف طب...ادامه مطلب»

بدهی‌ بابک زنجانی چگونه تسویه می‌شود؟...
khabareno.com ۱۳۹۲/۱۱/۲۴ اقتصاد
در پی مأموریت ویژه رئیس‌جمهوری به معاون اول خود برای مبارزه جدی با ویژه خواری و سوءاستفاده از شرایط تحریم، به نظر می‌رسد سه قوه عزم خود را برای برخورد...ادامه مطلب»

اگر تنبل هستید اینگونه کالری بسوزانید...
khabareno.com ۱۳۹۲/۱۱/۲۴ سلامت
جلوی پنجره آشپزخانه ایستاده بودم و به یک عالمه کاری که در فهرست برنامه هفتگی ام نوشته بودم فکر می‌کردم. به اینکه گزینه ثبت‌نام در باشگاه ورزشی چند هفت...ادامه مطلب»

نوشیدنی ضد دیابت!...
khabareno.com ۱۳۹۲/۱۱/۲۴ سلامت
یک متخصص داخلی با اشاره به اینکه نوشیدن 3 تا 4 فنجان قهوه در روز حدود 25 درصد از احتمال ایجاد دیابت‌ نوع 2 می‌کاهد گفت: بر اساس یافته‌هایی که انستیتوی...ادامه مطلب»

نحوه وصول مهریه را می‌دانید؟ ( مطالبی که شاید هرگز نشنیده باشید! )...
khabareno.com ۱۳۹۲/۱۱/۲۴ اقتصاد
پس از ازدواج، رابطه زوجیت بین طرفین ایجاد و حقوق و تكالیفی برای طرفین مقرر می‌شود از جمله آن تكالیف مهریه می‌باشد.... نحوه وصول مهریه را می‌دانید؟ ز...ادامه مطلب»

روحانی فراتر از انتظار ظاهر شده است...
khabareno.com ۱۳۹۲/۱۱/۲۴ سیاست
حسن روحانی توانسته در مدت کوتاهی که از عمر دولتش سپری شده در حوزه دیپلماسی به موفقیت‌های بسیاری برسد. او با اینکه هنوز نتوانسته در حوزه اقتصاد، ساختار...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF