جستجو: ماه=04-آوریل روز=15

گزیده عناوین روزنامه های صبح سه شنبه شروط و نحوه صدور دفترچه بیمه همگ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ سلامت
روزنامه های صبح امروز در مهمترین عناوین خود مطالبی همچون؛ «تهدید نوبخت ! تعداد انصراف دهندگان یارانه نقدی کم باشد حامل های انرژی گران تر می شود»،«محاک...ادامه مطلب»

دلربایی زن جوان و دردسر پیرمرد ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ اخبار
پیر مردی که فریب دلربایی زن جوانی را خورده بود دچار دردسر های بزرگی شد که با تلاش ماموران کلانتری این دردسر ها پایان یافت. به گزارش باشگاه خبرنگاران،...ادامه مطلب»

نکات مهم تغذیه برای کودک زیر یک سال ...
sara.jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ سلامت
بسیاری از مادران از بی‌اشتهایی کودک خود نگرانند و به تغذیه مکرر او با وجود بی‌میلی وی مبادرت می‌کنند. همان‌طور که همه مادران می‌دانند غذای اصلی شیرخوا...ادامه مطلب»

نرخ آپارتمان های دوخوابه در تهران ...
sara.jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ اقتصاد
در ادامه رکود بازار مسکن و کاهش معاملات خرید وفروش، متقاضیان کمتری برای خرید به بنگاه های مسکن مراجعه می کنند که پیش بینی می‌شود در سال جاری بازهم از ...ادامه مطلب»

معرفی 7 کشور ضدآمریکایی: ایرانیان را در رتبه هفتم! ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ فرهنگ
موسسه افکارسنجی گالوپ در تازه‌ترین تحقیق خود با موضوع جایگاه آمریکا در افکار عمومی جهان، ایرانیان را در رتبه هفتم ضدیت با دولت آمریکا قرار داد. به گز...ادامه مطلب»

هشدار پوتین درباره به راه افتادن حمام خون در اوکراین ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ سیاست
رئیس جمهور روسیه، روز دوشنبه در گفت‌وگوی تلفنی با همتای آمریکایی خود، ضمن رد اتهامات مبنی بر دخالت مسکو در اوکراین، درباره به راه افتادن حمام خون در ا...ادامه مطلب»

بچه‌های دبستانی یوزپلنگ ایرانی را نقاشی می‌کشند ...
cinemakhabar.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ طبیعت
نخستین جشنواره نقاشی با موضوع مهربانی با طبیعت «یوزپلنگ ایرانی، نقاشی خدا» برگزار می‌شود. به گزارش سينما خبر، به همت فرهنگسرای ابن‌سینا، شهرداری و آم...ادامه مطلب»

رضایت طرفین و خواندن صیغه کافی است ...
tebyan.net ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ فرهنگ
اکثر مراجع فعلی، عقد نکاح (موقت یا دائم) با دختر باکره را مشروط به اجازه پدر و در صورت فقدان پدر، جد پدری می‏دانند، ولی اگر باکره نباشد و یا پدر و جد ...ادامه مطلب»

گذری بر تاریخچه جشن سپندارمذگان یا جشن زن ایرانی ...
seemorgh.com ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ تاریخ
بیست و نهم بهمن ماه جشن 4000 ساله سنپدارمذگان یا جشن زن ایرانی... طبق سالنامه زرتشتى، روز پنجم از ماه اسفند که روز اسفند نام دارد و بنابر تقويم امرو...ادامه مطلب»

تصویب حق وتوی توافق هسته‌ای توسط کنگره آمریکا ...
afkarnews.ir ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ اخبار
کاخ سفید اعلام کرده در صورتی که سنا قانون نظارت کنگره بر توافق احتمالی میان ایران و گروه ۱+۵ را تصویب کند، رئیس‌جمهور آمریکا نیز آن را امضاء خواهد کرد...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF