جستجو: ماه=04-آوریل روز=16

شما بگویید: در آخرین روز زندگیتان چکار خواهید کرد؟ ...
khabareno.com ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ فرهنگ
اگر امروز آخرین روز زندگیمان باشد چه؟ اگر خوابیدیم و بیدار نشدیم چه؟ واقعا اگر یک روز از زندگیت باقی مانده باشد چه کار میکنی؟ گاهی اوقات در زندگی اتفا...ادامه مطلب»

چند درصد پسران ایرانی آرايش میکنند؟ ...
khabareno.com ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ فرهنگ
هفت درصد از كساني كه از لوازم آرايشي استفاده ميكنند پسران و مردان هستند و اين در حالي است كه حتي بعضي از لوازم آرايشي مانند كرم، ژل مو و اسپریهای خوش ...ادامه مطلب»

سلامت » اندام: با اشتهای زیاد چه کنیم؟ ...
khabareno.com ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ سلامت
محققان آلمانی دریافتند که ورزش های هوازی (ایروبیک) بیش از سایر فعالیت های بدنی، هورمون اشتها را مهار کرده و به کاهش وزن کمک می کنند. برای انجام این م...ادامه مطلب»

پرورش خلاقیت کودکان با 8 روش ...
khabareno.com ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ فرهنگ
خلاقیت به کودک کمک می کند تا آسان تر مشکلات را حل و با ذهن بازتری از چالش ها عبور کند. به همین منظور، بسیار مهم است میزان خلاقیت های فرزند خود را افزا...ادامه مطلب»

جواب «نه» ایران به پیشنهاد 7 ماده ای آمریکا ...
khabareno.com ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ اخبار
به نقل از تسنیم، روزنامه "السفیر" لبنان امروز به نقل از منابع آگاه درباره علت دستور "جبران باسیل" وزیر امور خارجه لبنان، مبنی بر رد اعطای شهروندی به ا...ادامه مطلب»

گزارش هسته ای سازمان ملل در راه است؛ ایران به تعهد خود عمل کرد ...
khabareno.com ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ اخبار
دو دیپلمات غربی به خبرگزاری آسوشیتدپرس (AP) اطلاع دادند که ایران ذخیره اورانیوم 20 درصد غنی شده خود را کاهش داده است. این دیپلمات ها که نامشان فاش ن...ادامه مطلب»

لیگ قهرمانان آسیا: جشن صعود با 3 گل/ فولاد خوزستان افتخار فوتبال ایرا...
snn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۷
تیم فوتبال فولاد خوزستان با پیروزی برابر الجیش به عنوان صدر نشین گروه B صعودش را به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قطعی کرد. به گزارش گروه ور...ادامه مطلب»

وزیر دادگستری خبر داد: نرخ جدید دیه، 150 میلیون تومان ...
snn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ فرهنگ
پورمحمدی گفت: نرخ دیه سال 93 در ماه های غیر حرام 150 میلیون تومان است و در ماه های حرام 30 درصد به این مبلغ اضافه می شود. به گزارش گروه اجتماعی «خبر...ادامه مطلب»

پیشرفت 7 درصدی طرح ملی قطار پرسرعت/ وضعیت ایران در میان کشورهای آسیای...
snn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ خودرو
بازیار در گفت‌وگو با «خبرگزاری دانشجو» خبر داد: پیشرفت 7 درصدی طرح ملی قطار پرسرعت/ وضعیت ایران در میان کشورهای آسیایی پروژه ملی قطار پرسرعت که از ...ادامه مطلب»

دکتر روحانی وارد آنکارا شد رییس جمهوری اسلامی ایران عصر جمعه به دعوت ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ اخبار
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه "اسَن بوغا" آنکارا از سوی "جودت ییلماز" وزیر توسعه و ع...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF