جستجو: ماه=06-ژوئن روز=17

آعاز پادشاهی فتحعلی شاه قاجار ...
1host2u.ir 17/06/1797 تاریخ
فتحعلی شاه قاجار دومین شاه از دودمان قاجار بود که از ۱۱۷۶ (۱۷۹۷ م./۱۲۱۲ ق.) تا ۱۲۱۳ (۱۸۳۴ م./۱۲۵۰ ق.) به مدت ۳۶ سال و ۸ ماه فرمانروایی کرد. محل تولد ...ادامه مطلب»

تاسیس جهاد سازندگی به فرمان روح‌الله خمینی ...
fa.wikipedia.org ۱۳۵۸/۰۳/۲۷ تاریخ
جهاد سازندگی نهادی انقلابی است که در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۵۸ به فرمان روح‌الله خمینی برای رسیدگی به مناطق محروم و دورافتاده ایران تاسیس شد. اندیشه تاسیس ...ادامه مطلب»

نهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران ...
fa.wikipedia.org ۱۳۸۴/۰۳/۲۷ تاریخ
انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال ۱۳۸۴ خورشیدی نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران بود، که طی دو مرحله در تاریخ ۲۷ خرداد و ۳ تیر همان سال بر‌گز...ادامه مطلب»

اولین امتیاز برای آسیا توسط مردان پارس تساوی آبرومندانه یوز‌های ایرانی...
farsnews.com ۱۳۹۳/۰۳/۲۷
به گزارش خبرگزاری فارس، نیمه دوم بازی ایران و نیجریه که در 45 دقیقه ابتدایی با تساوی بدون گل به پایان رسید آغاز شد. همان آغاز نیمه دوم بازیکنان نیجر...ادامه مطلب»

لحظه به لحظه با وین ۵ /رایزنی‌های ایران با روسیه و چین پیش از مذاکرات...
farsnews.com ۱۳۹۳/۰۳/۲۷ اخبار
به گزارش خبرگزاری فارس، شهر وین برای پنجمین بار میزبان مذاکرات ایران و گروه 1+5 درباره گام پایانی توافقنامه ژنو موسوم به برنامه اقدام مشترک است. وزر...ادامه مطلب»

زنگنه در صحن علنی مجلس: امروز قدرت اول منطقه در لوله‌گذاری در دریا هست...
farsnews.com ۱۳۹۳/۰۳/۲۷ اقتصاد
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بیژن زنگنه وزیر نفت پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) با حضور در صحن علنی خانه ملت، به سؤال مشترک علیرضا محجوب و نا...ادامه مطلب»

کشف راکتـور هسته‌ای ۲میلیـارد ساله/راکتوری زیرزمینی بالاتـر از دانش کن...
setfaweb.ir ۱۳۹۴/۰۳/۲۷ طبیعت
کشف راکتـور هسته‌ای 2میلیـارد ساله/راکتوری زیرزمینی بالاتـر از دانش کنونی!+تصویـر محققان موفق به کشف یک راکتور هسته‌ای طبیعی شده‌اند که مدعی‌اند حدود ...ادامه مطلب»

رمصان مبارک – فروش ویژه خرمای حسینی | کارما...
karmas.ir ۱۳۹۴/۰۳/۲۷ بازرگانی
به نام منان ما به فکر سلامتی شما بوده ایم بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان فروش ویژه مرغوبترین رطب مضافتی بم از تولید به مصرف به صورت عمده و جزیی را به شم...ادامه مطلب»

2.3 میلیون نفر یارانه نقدی نگرفتند ...
ana.ir ۱۳۹۴/۰۳/۲۷ اقتصاد
تازه‌ترین اطلاعات نشان می‌دهد هم اکنون بیش از دو میلیون و 300 هزار نفر از جمعیت ایران یارانه نقدی دریافت نمی‌کنند. به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگ...ادامه مطلب»

ایرباس، 900 ماهواره برای ارسال اینترنت به فضا می‌سازد ...
ana.ir ۱۳۹۴/۰۳/۲۷ اینترنت-آی.تی
شرکت هواپیماسازی ایرباس قصد دارد 900 ماهواره طراحی و بسازد تا شرکت ماهواره‌ای OneWeb از طریق آنها، دسترسی به اینترنت برای میلیاردها نفر جمعیت زمین را ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF